fbpx
23 Жов 2016

Аштанга-йога. Переверните свои представления о йоге!

На сьогоднішній день існує величезна різноманітність напрямків йоги. У всьому світі йога є суперпопулярним вченням, оскільки сприяє не тільки фізичному, але і духовному вдосконаленню особистості. Саме тому хотілося б звернути вашу увагу на один із напрямів йоги – аштанга-йогу. Цю систему вибирають для себе відомі селебріті, а вони ж знають, що роблять.

Аштанга-йога зародилася в другій половині попереднього століття в Індії. Засновником і хранителем цієї системи був риши Паттабгі Джойс, а після його смерті цю роль продовжують виконувати його дочка і внук. Аштанга-йога складається з шести базових ступенів, висхідних за рівнем складності. Інша назва аштанга-йоги – аштанга-віньяса.

Головною відмінністю аштанга-йоги від звичайної йоги є те, що асани з’єднуються між собою віньяса. Цей різновид йоги є надзвичайно активним тренуванням для всіх груп м’язів, під час якої, завдяки активному потовиділенню, організм позбавляється від токсинів і шлаків, в результаті чого поліпшується циркуляція крові. Слід також зауважити, що аштанга піклується не тільки про тіло, а й про духовний стан людини. Вона навчить вас управляти потоками енергії, а також розподіляти і концентрувати їх.

Чи варто вам спробувати займатися аштанга-йогою? Відповідь – безумовно, так!

По-перше, це подарує вам фізичну силу і незвичайну гнучкість.

Заняття аштанга-віньяса є в кілька разів більш насиченими і напруженими, ніж звичайна йога. Вони приділяють пильну увагу диханню, яке, в свою чергу, сприяє активній концентрації життєвої та фізичної сили.

Регулярні заняття аштанга-віньяса йогою подарують вам гнучке, сильне і підтягнуте тіло. Виконання асан поліпшать поставу, а правильна регуляція вдихів і видихів сприятиме розвитку дихальної системи.

По-друге, це прекрасна перевірка вашого терпіння.

Два нижніх рівні (Йога Чікітса і Наді Шодхана) є найважливішими в аштанга-йоги, і, щоб їх освоїти і перейти на наступний щабель, часом потрібно витратити кілька років. Аштанга-йога навчить вас бути терплячим і поблажливим до себе. Тут можна провести прекрасну аналогію з реальним життям – ви отримаєте все, що хочете, але тільки коли будете до цього готові.

По-третє, ви станете впевненіше в собі.

Заняття аштанга-йогою дозволять вам по-справжньому повірити в себе. Ви дізнаєтеся, що сила і мистецтво беруть витоки з тривалої практики.

Фізична користь тренувань по системі аштанга-йоги безперечна, тому, якщо ви хочете знайти духовне рівновагу і підвищити тонус м’язів, володіти невгамовним розумом і сильним тілом, тоді вперед, на аштанга-йогу!

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

*

code