організатори фестивалю

Організатори фестивалю Carpathian Yoga Fest – формація «Hebeyos» та лідер продажів товарів для йоги компанія «Yogamarket».

Формація «Hebeyos» за час свого існування організувала і успішно провела велику кількість різних публічних заходів, спрямованих на популяризацію йоги та здорового способу життя:

  • щорічні фестивалі йоги і особистісного розвитку Carpathian Yoga Fest 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023; Marino Yoga Fest 2018, 2019, 2021;
  • масштабні безкоштовні йога-марафони, на яких проводились ознайомчі заняття з йоги, відвідали понад тисячу осіб;
  • йога-тури, йога-вікенди, йога-ретрити в Карпатах;
  • заходи здоров’я та емоцій: Йога в замку Паланок.

Події «Hebeyos» завжди цікаві всім, хто прагне до самопізнання та інтенсивного саморозвитку тіла і духу.

«Yogamarket.com.ua» – один з найбільш популярних магазинів для йоги, спеціалізацією якого є продаж товарів для йоги, фітнесу, східних практик, а також товарів для підтримки здорового способу життя.

наші досягнення

Постійний Розвиток

Постійний Розвиток

Фестиваль йоги Carpathian Yoga Fest вже став щорічним і очікуваним заходом. З року в рік він перетворюється на впізнаваний бренд і значно розширює свою аудиторію, все далі виходячи за межі України. Сьогодні – це гордість організаторів і наймасштабніша подія в світі йоги в країні. В прагненні щороку ставати все кращими, ми даруємо виключні враження, емоції і знання.
Популяризація Йоги

Популяризація Йоги

Створюємо унікальний і корисний йога-контент та ділимося ним із зацікавленою аудиторією через соцмережі ВКонтакте, Facebook, Instagram та власний канал на YouTube. Фестиваль є своєрідним сплетінням йога теорії та практики: відвідувачі мають можливість за короткий час побувати на багатьох майстер-класах майстрів найвищого рівня, що робить йогу більш загальнодоступною, досяжною і, звичайно, якісною.
Розширення Світогляду

Розширення Світогляду

Для багатьох людей Фестиваль та інші проекти нашої команди стають відправною точкою для зміни бачення світу навколо та себе у світі. Це завжди свіжий поштовх для пошуку гармонії в тілі, душі, стосунках. Інколи все, що потрібно для щастя – це подивитись на речі під іншим кутом і отримати напрям для руху. Наполеглива робота поряд з тими, хто здатен підтримати і направити, завжди веде до успіху.

наша команда

Андрій Кузнєцов

Директор Фестивалю

Підприємець з великим досвідом реалізації успішних проектів, співвласник йога-центру «Hebeyos», поборник здорового способу життя в усіх його проявах. Його мета, щоб Фестиваль не просто звершувався з року в рік, а щоразу міг запропонувати відвідувачам все більше в плані комфорту та вибору при збереженні доступної ціни.

Вікторія Синоверська

Директор з розвитку

На тендітних плечах цієї дівчини вже котрий рік лежить налагодження зв'язків та спілкування з партнерами, спонсорами, майстрами, гостями та іншими залученими особами. Її енергія, добросердечність та оптимізм дозволяють їй легко зводити всі проблеми до спільного знаменника задоволення і позитиву для всіх учасників Фестивалю.

ми доведемо

йога – це чудово, натхненно, доступно і корисно!

Глибока трансформація починається тут: Carpathian Yoga Fest!