Carpathian Yoga Fest – на найвищому рівні!

Ви можете співпрацювати з Carpathian Yoga Fest як:

– Волонтер

Дуже багато запитів приходить від людей, охочих нам допомогти. Чим займаються волонтери? У процесі підготовки допомагають нам популяризувати Фестиваль (робота в соцмережах, створення контенту, пошук потрібної інформації або потенційних партнерів, інше).

img_0037-1На CYF виникає дуже багато організаційних моментів: розміщення промо матеріалів, підготовка сцен, робота зі звуком, допомога учасникам, переклад з/на англійську. Так як в цьому році Фестиваль буде ще і англомовним, віддаємо перевагу російськомовним людям з високим рівнем англійської, в першу чергу, розмовної.

Ми шукаємо:

– фото – та відео операторів, не обов’язково бути професіоналом, достатньо мати техніку та хист;

– людей зі знанням англійської для перекладу класів, спілкування з іноземним учасниками, поширення інформації на наших англомовних ресурсах;

– волонтерів для вирішення організаційних питань: інформування учасників, проведення реєстрації, розміщення рекламних матеріалів на території проведення фестивалю, сприяння в організації вечірньої програми та ін..;

– інформаційних волонтерів (дофестивальна підготовка): написання текстів, генерація контенту, поширення інформації в соціальних мережах, розміщення інформації на різноманітних інформаційних порталах, підготовка он-лайн вебінарів, пошук потенційних спікерів/тічерів, поширення постерів та інформаційних матеріалів у своєму місті.

– Викладач фестивалю

Зазвичай на старті ми формуємо основний склад викладачів, решта приєднуються в процесі підготовки. Умови залежать від рівня підготовки потенційного кандидата, його популярності, затребуваності його знань і умінь серед нашої аудиторії. Відповідно, з усіма у нас індивідуальні домовленості: від просто можливості виступити на наших сценах заради піару до покриття всіх витрат і високого гонорару. Основними вимогами до всіх тічерів є допомога в просуванні нашого фестивалю: участь в вебінарах, надання відео, періодичне розміщення інформації на своїх акаунтах, інше.

img_3692-1
Також ми розглядаємо вчителів не тільки з йоги. Це можуть бути суміжні теми: аюрведа, Ци Гун, медитації та багато іншого.

– Рекламодавець

Наша аудиторія – це активні люди з достатком вище середнього, які цікавляться здоровим способом життя, часто мають власну справу. Багатьом компаніям цікавий контакт з ними. Як наживо на Фестивалі, так і за допомогою наших ресурсів: сайтів, акаунтах в соціальних мережах, YouTube каналах, бази передплатників на e-mail розсилку, адже в процесі підготовки і проведення Фестивалю ми охоплюємо сотні тисяч унікальних користувачів.

img_2235-1
Також на фестивалі можна відзняти дуже багато фото і відео матеріалів, які потім ідеально підійдуть для будь-яких промо компаній. Для такого типу співпраці у нас немає стандартної пропозиції, ми розробляємо її індивідуально, враховуючи потреби партнера.

– Інфоспонсор

Хоча Carpathian Yoga Fest – НЕ медіа ресурс, ми маємо дуже великі охоплення аудиторії. Тому багатьом компаніям цікаво співпрацювати з нами в плані крос-промоушену. Ви розміщуєте інформацію про нас, ми про вас, допомагаючи розвиватися один одному.

Також ми цікаві соціально відповідальним бізнесам, адже наш Фестиваль – це популяризація здорового способу життя, і допомагаючи нам, ви автоматично робите те ж саме.

– Дилер/представник

Багато людей мають широке коло знайомств або знання/вміння в продажах квитків на різноманітні заходи. Вони можуть непогано заробити, допомагаючи нам рекламувати Фестиваль і взагалі рух за здоровий спосіб життя. Для них у нас є багато відмінних пропозицій: від просто хороших знижок для великих груп до представництва нашого Фестивалю в їх країні.

– Учасник ярмарку

Щороку у нас є ярмарок, де представлена продукція, яка може цікавити нашу аудиторію: товари для йоги, сувенірна продукція, одяг, напої і вулична їжа, продукти харчування та багато іншого.

img_2629-1
Участь платна і залежить від типу продукції. Ми надаємо місце для торгівлі, намет, електрику, подачу води і організовуємо потік учасників в цій зоні.

img_2066-1
Кількість місць обмежена, тому ми надаємо перевагу бізнесам, найбільш близьким нам по духу. Відповідно, ми не розглядаємо пропозиції алкогольних, тютюнових компаній, а також продавців “шкідливих для здоров’я” продуктів.

– Інше

Ви можете надавати на Фестивалі свої послуги, наприклад масаж, малювання мохенді, різноманітні воркшопи та майстер-класи та багато чого іще. Умови співпраці різні: безплатні, платні, з нашою підтримкою або без (в залежності від комерційної складової вашої пропозиції).

img_2691-1
Нам цікава співпраця з різного роду колективами, організаціями, людьми, які якимось чином допомагають робити наш Фестиваль незабутнім: музичні колективи, артисти, дитячі аніматори, ігротехніки, організатори цікавих шоу і т.п.

img_4059-1
Якщо вас зацікавив один з пунктів, надішліть запит:

Приєднуйтесь

Зробимо Фест кращим разом!

CYF – можливості для всіх і кожного