Партнери Міжнародного фестивалю йоги і особистісного розвитку Carpathian Yoga Fest

Bodhi

Bodhi logo

Килимки для занять йогою Bodhi відомі своєю чудовою німецькою якістю, екологічно чистими матеріалами і високою надійністю.

Продукція бренду схвалена європейськими організаціями, які відповідають за контроль над безпекою товарів для людей і навколишнього середовища, а також отримала численні позитивні відгуки від реальних користувачів.

Bodhi для своїх виробів підбирає тільки якісні матеріали з кожної групи, тому окремий екземпляр з певного цінового сегмента надає своєму користувачеві максимальний набір характеристик за свою ціну.

Інтернет-магазин товарів для йоги Yogamarket

logo-yogamarket

Йога Маркет – один із найбільш популярних магазинів для йоги, спеціалізацією якого являється продаж товарів для йоги, східних практик, а також товарів для підтримання здорового способу життя.

В Йога Маркет ви зможете знайти все необхідне для того, щоб заняття були максимально комфортними. Для цього магазин представляє найбільш затребувані і якісні товари для йоги: йога мати, килимки для йоги, чохли, пропси, спеціалізовану літературу, зручний чоловічий/жіночий одяг для занять та інші аксесуари, необхідні для успішної практики.

Перейти на сайт: http://yogamarket.com.ua

Студія йоги Beleyoga

photo1642678449

Студія йоги Олени Бакай у Львові

Олена Бакай – сертифікований викладач йоги за стандартом RYT 500 від школи “Devdan Yoga International”, диполмований йогатерапевт.

Двері студії відчинені для всіх бажаючих, незалежно від віку, статі та фізичних можливостей! Приходьте в наш центр йоги за адресою: м. Львів, вул. Зелена 107!

Дізнатись більше на сайті: https://beleyoga.com/

Магазин спортивного одягу від українських брендів

145554823_723954864920922_5622987166384441603_n

Магазин спортивного одягу для йоги і спорту

Бренди – Yoga Go співпрацює з такими провідними українськими та закордонними брендами як Mind Body, Territory of Yoga, Toesox, Twinsber, Y8, Zenwear і ін. У красивому і стильному спортивному одязі для тренувань з йоги та фітнесу гарантовані комфорт і повна концентрація, а це позитивно позначається на розкритті світлих індивідуальних якостей, приносить радість і спокій на шляху до пізнання самого себе.

Дізнатись більше на сайті: https://yogago.in.ua/index.php?route=common/home

Сторінка на Facebook: https://www.facebook.com/forced_account_switch?next=https%3A%2F%2Fm.facebook.com%2Fyogago%2F&_rdr