fbpx

Партнери Міжнародного фестивалю йоги і особистісного розвитку Carpathian Yoga Fest 2020

Bodhi

Bodhi logo

Килимки для занять йогою Bodhi відомі своєю чудовою німецькою якістю, екологічно чистими матеріалами і високою надійністю.

Продукція бренду схвалена європейськими організаціями, які відповідають за контроль над безпекою товарів для людей і навколишнього середовища, а також отримала численні позитивні відгуки від реальних користувачів.

Bodhi для своїх виробів підбирає тільки якісні матеріали з кожної групи, тому окремий екземпляр з певного цінового сегмента надає своєму користувачеві максимальний набір характеристик за свою ціну.

Інтернет-магазин товарів для йоги Yogamarket

logo-yogamarket

Йога Маркет – один із найбільш популярних магазинів для йоги, спеціалізацією якого являється продаж товарів для йоги, східних практик, а також товарів для підтримання здорового способу життя.

В Йога Маркет ви зможете знайти все необхідне для того, щоб заняття були максимально комфортними. Для цього магазин представляє найбільш затребувані і якісні товари для йоги: йога мати, килимки для йоги, чохли, пропси, спеціалізовану літературу, зручний чоловічий/жіночий одяг для занять та інші аксесуари, необхідні для успішної практики.

Перейти на сайт: http://yogamarket.com.ua

Студія йоги Beleyoga

photo1642678449

Студія йоги Олени Бакай у Львові

Олена Бакай – сертифікований викладач йоги за стандартом RYT 500 від школи “Devdan Yoga International”, диполмований йогатерапевт.

Двері студії відчинені для всіх бажаючих, незалежно від віку, статі та фізичних можливостей! Приходьте в наш центр йоги за адресою: м. Львів, вул. Зелена 107!

Дізнатись більше на сайті: https://beleyoga.com/

Виставка Здоров'я та Довголіття

IMG_4691 (1)

Запрошуємо відвідати спеціалізовану виставку Здоров’я та Довголіття 14 – 16 квітня 2022 року у Київському Будинку КІНО.

Під час заходу безкоштовно проводитимуться консультації фахівців, а також буде надано можливість пройти експрес-обстеження – діагностику всього організму.

На івенті можна купити гомеопатичні препарати, лікарські трав’яні збори, мед та корисні продукти бджільництва, інші натуральні лікарські засоби. У вегетаріанському маркеті буде представлено великий набір органічних продуктів.

Дізнатись більше на сайті: https://expo.agroc.com.ua/