CARPATHIAN YOGA FEST ЗАПРОШУЄ ВОЛОНТЕРІВ ДО СВОЄЇ КОМАНДИ

1. Якщо Ви готові приїхати та допомогти в облаштуванні сцен ДО фестивалю та/або залишитись на день ПІСЛЯ фестивалю, це стане гарним плюсом при розгляді анкети.
2. Під волонтерством ми розуміємо реальну допомогу і невідлучне виконання покладених на Вас (і заздалегідь обумовлених) функцій, тому просто безтурботно потусуватись в компанії найкращих йогів України не вийде.

Ми шукаємо:

– фото – та відео операторів, не обов’язково бути професіоналом, достатньо мати техніку та хист;

– людей зі знанням англійської для перекладу класів, спілкування з іноземним учасниками, поширення інформації на наших англомовних ресурсах;

– волонтерів для вирішення організаційних питань: інформування учасників, проведення реєстрації, розміщення рекламних матеріалів на території проведення фестивалю, сприяння в організації вечірньої програми та ін..;

– інформаційних волонтерів (дофестивальна підготовка): написання текстів, генерація контенту, поширення інформації в соціальних мережах, розміщення інформації на різноманітних інформаційних порталах, підготовка он-лайн вебінарів, пошук потенційних спікерів/тічерів, поширення постерів та інформаційних матеріалів у своєму місті.

Функції волонтерів на фестивалі (обов’язки чітко розподіляються між групою):
– супровід та розміщення учасників;
– облаштування сцен, наметового містечка та ярмаркової зони;
– охорона платної сцени та ретельна перевірка охочих до неї потрапити;
– згортання елементів фестивальних майданчиків;
– прибирання сміття.

Що ми пропонуємо для волонтерів:
– долучення до команди та незабутній досвід в організації крупномасштабних заходів;
– звільнення від плати за вхід;
– знайомства та спілкування з багатьма вартими уваги людьми.

Якщо Ви повнолітня, енергійна, молода людина, що цікавиться йогою і охоче накопичує цікавий життєвий досвід, волонтерство на найбільшому в Україні фестивалі йоги – це неймовірна нагода для Вас!

Відкрий в собі нові якості! Пізнай самого себе!

Якщо Ви повнолітня, енергійна, молода людина, що цікавиться йогою і охоче накопичує цікавий життєвий досвід, волонтерство на найбільшому в Україні фестивалі йоги – це неймовірна нагода для Вас!