Фестивалі 2024

Мета нашої команди – популяризація Йоги та здорового способу життя в Україні та за її межами. Ми хочемо наповнити учасників наших фестивалів радістю, вірою у свої сили, оптимізмом і добром, щоб вони несли ці якості далі, і світ навколо ставав кращим, тому ми організовуємо йога-події, до яких можна приєднатися не лише наживо, але і Онлайн з будь-якої точки світу.

Сarpathian Yoga Fest 2024 Izki 9-13 вересня – дихай глибоко, дивись ясно, вчися у найкращих! Палітра стилів йоги, еліта майстрів, багатогранність занять – розширюйте світогляд разом із нами та вибирайте те, що припало до душі найбільше.

Важливо!

3 причини відвідати Carpathian Yoga Fest 2024

Якщо ваша мета підвищити свій рівень, ефективно попрактикуватись та здобути нові знання ось причини приїхати до нас:

✔️Професійні майстри, які постійно самовдосконалюються. Ми відібрали для вас найбільш професійних тренерів країни, які практикують різні стилі та вивчають нові тренди в світовій йозі. А це означає, що ви зможете спробувати їх усі та обрати найкращій для себе.

✔️Практичні та теоретичні заняття на різноманітні теми: медитації, дихання, енергопрактики, нумерологія і тд. Ви неодмінно знайдете для себе нову та корисну інформацію. Повернетесь з нашого фестивалю з інсайтами та відповідями на запити, які вас турбують.

✔️Оточення здорових ментально та фізично людей. У кожного є своя мета, кожен прагне бути щасливим, тож серед них ви точно засяєте💫

новини CYF

Останні записи з нашого блогу
Насолоджуйтесь ЙогаФестом у комфортному та стильному одязі для йоги!
Сarpathian Yoga Fest — це
Йога-ретрит, чому ця подія розділяє життя на “ДО” і “ПІСЛЯ”
Яма Ніяма, та як вони стосуються чакр
Як кожен клас на Carpathian Yoga Fest змінює світогляд? Йога суцільний “+” в житті кожного.
Що таке каошикі танець і як він змінює життя?

немає змоги відвідати наші фестивалі йоги вживу?

Займайтесь з нами Online!

Приєднуйтеся до нас!

Останні новини, події, конкурси в Facebook!

Для тих, хто любить йогу і саморозвиток!

Підписуйтесь, щоб не пропустити найцікавіше!

величезний потенціал для кожного

На фестивалі Carpathian Yoga Fest 2024 вас очікує
Майстри

Майстри

Кращі вчителі йоги, крута програма занять, палітра стилів на сцені фестивалю – справжня йога пробуджується тут. Унікальний простір для реалізації творчих можливостей кожного учасника. Розкрийте свій потенціал разом з майстрами вищого класу!
Свято

Свято

Масштабне свято йоги в первозданній красі Карпат. Оживляюча сила музики і мантр, природа, пізнання, відновлення – йога квінтесенція року чекає вас! В цьому році за музичний і розважальний дух фестивалю відповідають найцікавіші гурти з України оригінальних стилів
Перезавантаження

Перезавантаження

Повне перезавантаження: баланс тіла і спокій духу на весь рік. Погодьтеся, ви можете все, але потрібна підзарядка. На міжнародному фестивалі Carpathian Yoga Fest невичерпне джерело життєвих сил чекає вас!
Відпочинок

Відпочинок

Комфортний, здоровий, цікавий відпочинок в колі однодумців. Забутьте на кілька днів про міську метушню, дихайте свіжим повітрям, їжте смачні та корисні страви місцевої кухні, спілкуйтеся з цікавими людьми.

майстри

Найвідоміші вчителі чекають зустрічі з вами на фестивалі Carpathian Yoga Fest 2024 (оновлюється)

Ознайомтесь з програмами CYF2024!

Майстер-класи, тренінги від відомих практиків

вартість

Вибирайте свій варіант і реєструйтесь вже зараз

Цього року у вас є можливість відвідати фестиваль в Карпатах в режимі Online чи Offline

Сarpathian Yoga Fest 2024 Izki 9-13 вересня – дихай глибоко, дивись ясно, вчися у найкращих! Палітра стилів йоги, еліта майстрів, багатогранність занять – розширюйте світогляд разом із нами та вибирайте те, що припало до душі найбільше.

Заняття на потоці Professional Yoga розраховані на людей, які хочуть отримати поглиблені знання в йозі, значно прискорити результати власної практики, істотно вдосконалитися, перейти певну межу від бачення йоги як виду фізичної активності до усвідомлення її повних можливостей, а також отримати Сертифікат про проходження навчання.

Ви отримуєте 3 заняття йогою щодня по 2 години кожне, та доступ до вечірньої програми ( вуглеходіння, йога-нідра, практика стояння на цвяхах та інш) + доступ до Потоку Бейс та сертифікат про участь по завершенню фестивалю. 

Заняття на потоці Yoga Base для тих, хто хоче ближче познайомитися з йогою, напрямками в загальному або певним авторським стилем, практикою конкретного майстра, систематизувати окремі уривки своїх знань і уявлень, поліпшити фізичне і психічне здоров’я, підтримувати форму протягом Фестивалю.

Для обох потоків передбачений загальний лекторій. Тематика лекцій і майстер-класів різноманітна: йога-терапія, очисні, дихальні, медитативні практики і ін.

2 заняття йогою щодня по 1,5 годин кожне, та доступ до вечірньої програми ( вуглеходіння, йога-нідра, практика стояння на гвіздках та інше).

Важливо!!! В 2024 році квиток Professional дає доступ до потоку Base. Викладацький склад на потоках Professional Yoga і Yoga Base буде абсолютно різним. Майстри та лектори Professional Yoga – це люди, які досягли високого рівня майстерності, зробили величезний внесок в розвиток йоги не тільки в своїй країні, а й далеко за її межами, глибоко вивчили або створили певний напрям, методику. Майстри та лектори Yoga Base – харизматичні і захоплені йогою викладачі, готові допомогти іншим практикувати йогу з задоволенням, відкрити нові горизонти своїм учням. Розклад занять дивіться в розділі сайту Програма. Вечірня програма фестивалю – для всіх учасників CYF2024.

Галерея

Яскраві моменти Carpathian Yoga Fest

Умови повернення та обміну квитків на йога фестивалі.

Кошти за будь-який квиток можна повернути протягом тижня після його оформлення та відправлення на вашу електронну адресу ( за умови, якщо до початку фестивалю чи іншої події залишається не менше 30 днів).

Будь-який квиток можна обміняти на рівноцінний квиток на іншу подію чи фестиваль від нашої компанії. Для цього потрібно завчасно ( не менше як за 7 днів до старту фестивалю) звернутися до нашого менеджера.

Будь-який квиток (окрім квитків отриманих в якості виграшу чи подарунку від нашої компанії чи наших партнерів) на будь-яку нашу подію чи фестиваль можна переоформити на іншу людину без додаткової оплати.

Заборонено перепродавати квитки у наших чатах, групах на наших сторінках, в коментарях до дописів чи відео.

Квиток на нашу подію чи фестиваль не дає власнику право здійснювати відео зйомку наших подій чи фестивалів.

Акційні квитки придбані під час акційних продажів, зокрема, але не виключно під час на та після фестивалів, протягом дії періоду «Чорна п’ятниця» чи під час будь-яких, не можуть бути перенесені на наступний рік і повинні бути використанні на одну із наших подій чи фестивалів впродовж року з моменту придбання квитка.

У випадку якщо ви вже маєте квиточок, на будь-який з наших фестивалей 2024, але не маєте можливості приїхати/займатись онлайн — ми можемо перенесемо ваш квиток на 2025 рік, просто скажіть нам про це.

Також ви чи ваші друзі можуть придбати квиток на Carpathian Yoga Fest 9-13 вересня.

відгуки

Враження гостей попередніх фестивалів

faqs

Коротко про важливе

Фестивалі Carpathian Yoga Fest розраховані як на новачків, так і на досвідчених практиків. Якщо ви тільки почали цікавитися йогою і боїтеся не витримати фізичних навантажень під час занять, то ваші переживання марні.

Практика йоги – це засіб для пізнання своїх можливостей і виходу за їх межі. Ви отримаєте можливість навчитися правильно дихати, розслаблятися, бути гнучкими і контролювати своє тіло. Цьогорічний фестиваль має на меті допомогти Вам прийняти нову реальність, пройти реабілітацію та cправжню трансформацію.

Ви можете взяти з собою дітей. Діти не відвідують заняття на фестивалі. Якщо ви бажаєте, щоб дитина відвідувала заняття (що ми не рекомендуємо), їй потрібно придбати квиток.

У вартість включено:

  • програма майстер-класів з відомими майстрами і вчителями йоги (в залежності від обраного вами варіанту відвідування Фестивалю);
  • вечірня програма фестивалю.

Транспорт, харчування та проживання не включені в основні збори. Також пропонуємо наметове містечко для любителів кемпінгу.

партнери

Фестиваль підтримують бренди і організації