fbpx

фестиваль

Carpathian Yoga Fest 2021

Фестиваль йоги Carpathian Yoga Fest в Карпатах вже став щорічним, масштабним і очікуваним заходом. Мета фестивалю – «йога для всіх». Ми хочемо наповнити наших учасників радістю, вірою в свої сили, оптимізмом і добром, щоб вони несли ці якості далі, і світ навколо ставав кращим.

У цьому році ми готуємо для вас насичену програму з лекціями, семінарами та практичними заняттями на двох сценах від провідних українських та зарубіжних майстрів, переплетену з розвагами, екскурсіями і активним відпочинком в приголомшливо красивому, чистому місці з величезним енергетичним потенціалом.

Вперше: онлайн фестиваль по йогатерапії!

Від організаторів Carpathian Yoga Fest
7 днів ви будете отримувати відповіді на найважливіші питання по йогатерапії від топових вчителів йоги: Іллі Журавльова, Леоніда Гарценштейна, Сергія Агапкіна, Вадима Попова, Равіндера Джангри, Валентини Малиновської, Ігоря Ткачова, Даулета Назарова, Олени Кей, Ксенії Шатської і Жанни Сапригіної.

новини CYF

Останні записи з нашого блогу
Анатомія та йога сумісні?
Оазис Йоги, Любові, Гармонії, Щастя, Добра і Краси!
Наповнитись всім, відчувати силу і спокій одночасно.

Приєднуйтеся до нас!

Останні новини, події, конкурси в Facebook!

Неймовірний трейлер про CYF2020!

Вже зовсім скоро фільм про CYF2020...

величезний потенціал для кожного

На фестивалі Carpathian Yoga Fest 2021 вас очікує
Майстри

Майстри

Кращі вчителі йоги, крута програма занять, палітра стилів на сцені фестивалю – справжня йога пробуджується тут. Унікальний простір для реалізації творчих можливостей кожного учасника. Розкрийте свій потенціал разом з майстрами вищого класу!
Свято

Свято

Масштабне свято йоги в первозданній красі Карпат. Оживляюча сила музики і мантр, природа, пізнання, відновлення – йога квінтесенція року чекає вас! В цьому році за музичний і розважальний дух фестивалю відповідають найцікавіші гурти з України оригінальних стилів
Перезавантаження

Перезавантаження

Повне перезавантаження: баланс тіла і спокій духу на весь рік. Погодьтеся, ви можете все, але потрібна підзарядка. На міжнародному фестивалі Carpathian Yoga Fest невичерпне джерело життєвих сил чекає вас!
Відпочинок

Відпочинок

Комфортний, здоровий, цікавий відпочинок в колі однодумців. Забутьте на кілька днів про міську метушню, дихайте свіжим повітрям, їжте смачні та корисні страви місцевої кухні, спілкуйтеся з цікавими людьми.

майстри

Найвідоміші вчителі чекають зустрічі з вами на фестивалі Carpathian Yoga Fest 2021 (оновлюється)

програма. вже на затвердженні!

Майстер-класи, тренінги від відомих практиків

вартість

Вибирайте свій варіант і реєструйтесь вже зараз

Цього року у вас є можливість відвідати Фестиваль VIII Carpathian Yoga Fest у вересні 2021. Приєднуйтесь, цей фестиваль стане для вас благодатним джерелом унікальних знань і незабутніх емоцій!

VIІI Carpathian Yoga Fest пройде під гаслом: «CYF2021 – палітра сучасних і традиційних напрямків йоги від професіоналів!». У 2021 року в рамках Фестивалю ви зможете обрати заняття на потоках Professional Yoga або Yoga Base.

Заняття на потоці Professional Yoga розраховані на людей, які хочуть отримати поглиблені знання в йозі, значно прискорити результати власної практики, істотно вдосконалитися, перейти певну межу від бачення йоги як виду фізичної активності до усвідомлення її повних можливостей, а також отримати Сертифікат про проходження навчання протягом CYF2021.

Заняття на потоці Yoga Base для тих, хто хоче ближче познайомитися з йогою, напрямками в загальному або певним авторським стилем, практикою конкретного майстра, систематизувати окремі уривки своїх знань і уявлень, поліпшити фізичне і психічне здоров’я, підтримувати форму протягом Фестивалю.

Для обох потоків передбачений загальний лекторій. Тематика лекцій і майстер-класів різноманітна: йога-терапія, принципи здорового харчування, аюрведа, вегетаріанство, очисні, дихальні, медитативні практики і ін. У 2021 році також відбудеться навчання організації турів, розвитку йога-студій, піару і маркетингу для інструкторів.

Важливо!!! В 2021 році квиток Professional дає доступ до потоку Base. Викладацький склад на потоках Professional Yoga і Yoga Base буде абсолютно різним. Майстри та лектори Professional Yoga – це люди, які досягли високого рівня майстерності, зробили величезний внесок в розвиток йоги не тільки в своїй країні, а й далеко за її межами, глибоко вивчили або створили певний напрям, методику. Майстри та лектори Yoga Base – харизматичні і захоплені йогою викладачі, готові допомогти іншим практикувати йогу з задоволенням, відкрити нові горизонти своїм учням. Розклад занять дивіться в розділі сайту Програма. Розважальна вечірня програма фестивалю – для всіх учасників CYF2021.

Квиток Carpathian Yoga Fest 2021 Professional

229
Билет на 6 дней ❤ Carpathian Yoga Fest 2021 ❤ УКРАИНА | 6-days ticket to the Carpathian Yoga Fest 2021, Ukraine ❤Prof: 01.01.21 — 229€; 01.08.21 — 299€
Йога-практика + лекции | Yoga practice + lectures
Звезды йоги международного класса | The best yoga masters
Увлекательная шоу-программа | A fascinating show program
* Ваші квитки будуть приходити на вашу пошту

Квиток Carpathian Yoga Fest 2021 Base

108
Билет на 6 дней ❤ Carpathian Yoga Fest 2021 ❤ УКРАИНА | 6-days ticket to the Carpathian Yoga Fest 2021, Ukraine ❤ Base 01.01.21 — 108€; 01.08.21 — 139€
Йога-практика + лекции | Yoga practice + lectures
Лучшие украинские мастера | The best Ukrainian yoga masters
Увлекательная шоу-программа | A fascinating show program
* Ваші квитки будуть приходити на вашу пошту

Билет Carpathian Yoga Fest 2021 Base+повернення

118
Билет на 6 дней с возможностью возврата средств ❤ Carpathian Yoga Fest 2021 ❤ УКРАИНА | 6-days ticket to the Carpathian Yoga Fest 2021 with the possibility of refunds, Ukraine ❤Base 01.01.21 — 118€; 01.08.21 — 159€
Йога-практика + лекции | Yoga practice + lectures
Лучшие украинские мастера | The best Ukrainian yoga masters
Увлекательная шоу-программа | A fascinating show program
* Ваші квитки будуть приходити на вашу пошту

Квиток Carpathian Yoga Fest 2021 Professional+повернення

249
Билет на 6 дней с возможностью возврата средств ❤ Carpathian Yoga Fest 2021 ❤ УКРАИНА | 6-days ticket to the Carpathian Yoga Fest 2021 with the possibility of refunds, Ukraine ❤Prof: 01.12.2020 — 249€; 01.01.21 — 269€; 01.08.21 — 319€
Йога-практика + лекции | Yoga practice + lectures
Звезды йоги международного класса | The best yoga masters
Увлекательная шоу-программа | A fascinating show program
* Ваші квитки будуть приходити на вашу пошту

Квиток International Yoga Festival

30
Все видеозаписи остаются в доступе на время Фестиваля
Записи занятий доступны до 18 мая
Отдельный чат для коммуникации участников
После окончания события каждый получит сертификат
Онлайн занятия с топовыми преподавателями в прямом эфире
* Ваші квитки будуть приходити на вашу пошту

відгуки

Враження гостей попередніх фестивалів

Галерея

Яскраві моменти Carpathian Yoga Fest 2020

faqs

Коротко про важливе

Фестиваль Carpathian Yoga Fest 2021 розрахований як на новачків, так і на досвідчених практиків. Якщо ви тільки почали цікавитися йогою і боїтеся не витримати фізичних навантажень під час занять, то ваші переживання марні.

Практика йоги – це засіб для пізнання своїх можливостей і виходу за їх межі. Ви отримаєте можливість навчитися правильно дихати, розслаблятися, бути гнучкими і контролювати своє тіло.

Звичайно! Але не всім дітям (особливо, маленьким) буде буде цікаво на рівні з дорослими слухати майстрів підлягає, тому, так як ми не надаємо догляд за дітьми, батькам потрібно продумати їх дозвілля.

У вартість включено:

  • програма майстер-класів з відомими майстрами і вчителями йоги (в залежності від обраного вами варіанту відвідування Фестивалю);
  • розважальна вечірня шоу-програма фестивалю.

Транспорт, харчування та проживання не включені в основні збори. Також пропонуємо наметове містечко для любителів кемпінгу.

 

партнери

Фестиваль підтримують бренди і організації