Школи та студії йоги – приєднуйтесь!

Вітаємо!

Вас вітають організатори фестивалю Carpathian Yoga Fest!

Виходячи зі своєї сфери діяльності та інтересів, напевно ви про нас чули. Але в цьому році ми дуже хочемо познайомитися з усіма йога-школами України та їх клієнтами ближче.

Звичайно, ми запрошуємо викладачів і учнів Ваших шкіл/студій відвідати Фестиваль – це буде незабутній досвід для них. Крім особистісного розвитку, для тічерів – це можливість пропіарити себе, йога школу/студію, в якій він/вона викладає, методику, якої навчає, зблизитися зі своєю аудиторією, показати їй своє прагнення до зростання, отримати нові цікаві знайомства з іншими інструкторами/школами, ну і просто класно відпочити.

На додачу до цього, можемо запропонувати Вам цінні бонуси за допомогу:

  1. Всі йога-школи/студії партнери, які активно співпрацюють з нами, потрапляють в добірку промоматеріалів «Carpathian Yoga Fest» з детальною інформацією про кожну з них. Промоматеріали роздаються кожному учаснику при реєстрації на Фестиваль.
  2. Для школи це можливість «засвітитися» в відео-роликах про Фестиваль, які викладаються після в Youtube з описом подій, що відбуваються, і учасників.
  3. За умови більш тісної співпраці логотип школи може зайняти місце на головній сторінці сайту https://yogafest.com.ua в розділі «Партнери» з переходом на ваш сайт.
  4. Якщо зі школи їде більше 20 учасників – пишеться стаття (розміщується на сайті, в соціальних мережах) на тему «… .школа йоги з нами» з невеликою рекламою йога-школи.
  5. Плюс ми завжди готові розглянути Ваші пропозиції щодо запуску спільних проектів (як в рамках Фестивалю, так і поза).

З вашого боку ми хотіли б такі варіанти сприяння в популяризації нашого заходу:

  1. Розміщення афіші-анонса Фестивалю в йога-студії, роздача наданих нами промоматеріалів про захід клієнтам Ваших шкіл/студій.
  2. Поширення інформації про Фестиваль шляхом:
  • Регулярних публікацій анонсів, новин Фестивалю в групах, сторінках студії і на особистих акаунтах йога-тічерів, інших лідерів думок в соцмережах.
  • Розміщення банерів, інформації про Фестиваль на вашому сайті (при наявності).
  • E-mail і смс розсилки по вашій базі клієнтів.
  • Періодична демонстрація промо-відео про фестиваль, інших відео з Фестивалю на екрані в студії (при наявності).
  1. Організація презентації (надання відеоматеріалів) Фестивалю для учнів школи. Розкажіть про подію всім знайомим і учням – дайте їм шанс отримати важливий досвід і просто чудово відпочити!
  2. Відеозвернення або пост в соцмережах від яскравого представника студії із запрошенням їхати на Фестиваль, піаром Фестивалю або позитивним відгуком (якщо ця людина вже був у нас).
  3. Періодичні нагадування (піар) про подію інструкторами в своїх групах на заняттях.
  4. Організація конкурсу для клієнтів йога-школи з призами від організаторів Фестивалю.
  5. Активне залучення максимальної кількості знайомих для поїздки на Фестиваль.

* Під «найактивнішими» ми маємо на увазі ті студії, яким вдасться залучити найбільшу кількість учасників на Фестиваль. Гарантуємо неупереджене ставлення:)

Будемо вдячні за будь-яку допомогу і постараємося адекватно оцінити старання кожного, навіть якщо ваші масштаби/досвід не дозволять залучити достатню кількість людей – ми все одно постараємося запропонувати гідну винагороду в залежності від прикладених зусиль.

Ми відкриті для співпраці з вами! Будемо вдячні за будь-яку підтримку. Інші форми нашого партнерства ми можемо обговорити по телефону +38 099 705-28-84.