fbpx

Цікавинки розважальної програми CYF2021

Масштабне свято йоги в первозданній красі Карпат вже зовсім скоро! Оживляюча сила музики і мантр, природа та пізнання, відновлення і йога… Забудьте на кілька днів про міську метушню, дихайте свіжим повітрям, їжте найсмачніші страви місцевої кухні, спілкуйтеся з цікавими людьми. Цьогоріч ми будемо вас дивувати! Медитація Ошо Ошо медитація з ведучою – Джаї Бердник. Динамічна … Продовжити читання →Цікавинки розважальної програми CYF2021
15 Бер 2021

Анатомія та йога сумісні?

Ми звернули увагу, що дуже багато практики часто бездумно повторюють пози за викладачем, але рідко заглиблюються в правильність їх побудови. Для того, щоб асана дійсно мала ефективність, потрібно не тільки виконати її, але зробити це правильно і відчути позу. Не менш важливе питання анатомії в йозі і для викладачів: тільки розуміючи, як працює людське тіло, знаючи його будова, ви зможете пояснити і показати, як виконати позу, виправити її, скорегувати практику, розкрити всю ефективність йоги і зміцнити організм. Для того, щоб розібратися в цій темі, ми звернулися до фахівців – викладачів з багаторічним досвідом йоги. Саме вони, керуючись власним досвідом і знаннями, розкриють питання: Яка роль анатомії в практиці йоги?

Оазис Йоги, Любові, Гармонії, Щастя, Добра і Краси!

Від щирого серця, з любов'ю, дякую організаторам Карпатського фестивалю і всім-всім його учасникам за це чудовий, спільно проведений час, наповнений найпрекраснішими спогадами, посмішками, світлом, добром, щирістю і любов'ю! І особисто для мене, слово Любов — найбільш повно відображає атмосферу цієї чудової події. Любов'ю були наповнені серця всіх учасників — шукачів знань і досвіду йоги. Доброзичлива атмосфера, взаємодопомога і взаєморозуміння, відкритість і щирість, сяючі радістю і щастям очі.

Наповнитись всім, відчувати силу і спокій одночасно.

Із задоволенням поділюся своїми враженнями від майстер-класів з пранаями та медитації Вікторії Колбас. По-перше, я дуже вдячна їй за системний підхід в знаннях і в розумінні що до чого! Наприклад, я займалася пранаямами, але ці знання було вихвачено з контексту – там щось почула, там щось побачила, а Вікторія ділилася знаннями та практиками від маленького до більшого, від простого до найскладнішого. Із розумінням і увагою підходила до кожного, давала зворотний зв'язок і відповідала на запитання.
Показати 1 вiд 10 до 90 результати