fbpx
15 Бер 2021
rol_anatomii yogi_ua-min

Анатомія та йога сумісні?

Ми звернули увагу, що дуже багато практики часто бездумно повторюють пози за викладачем, але рідко заглиблюються в правильність їх побудови. Для того, щоб асана дійсно мала ефективність, потрібно не тільки виконати її, але зробити це правильно і відчути позу. Не менш важливе питання анатомії в йозі і для викладачів: тільки розуміючи, як працює людське тіло, знаючи його будова, ви зможете пояснити і показати, як виконати позу, виправити її, скорегувати практику, розкрити всю ефективність йоги і зміцнити організм. Для того, щоб розібратися в цій темі, ми звернулися до фахівців – викладачів з багаторічним досвідом йоги. Саме вони, керуючись власним досвідом і знаннями, розкриють питання: Яка роль анатомії в практиці йоги?

Оазис Йоги, Любові, Гармонії, Щастя, Добра і Краси!

Від щирого серця, з любов'ю, дякую організаторам Карпатського фестивалю і всім-всім його учасникам за це чудовий, спільно проведений час, наповнений найпрекраснішими спогадами, посмішками, світлом, добром, щирістю і любов'ю! І особисто для мене, слово Любов — найбільш повно відображає атмосферу цієї чудової події. Любов'ю були наповнені серця всіх учасників — шукачів знань і досвіду йоги. Доброзичлива атмосфера, взаємодопомога і взаєморозуміння, відкритість і щирість, сяючі радістю і щастям очі.

Наповнитись всім, відчувати силу і спокій одночасно.

Із задоволенням поділюся своїми враженнями від майстер-класів з пранаями та медитації Вікторії Колбас. По-перше, я дуже вдячна їй за системний підхід в знаннях і в розумінні що до чого! Наприклад, я займалася пранаямами, але ці знання було вихвачено з контексту – там щось почула, там щось побачила, а Вікторія ділилася знаннями та практиками від маленького до більшого, від простого до найскладнішого. Із розумінням і увагою підходила до кожного, давала зворотний зв'язок і відповідала на запитання.

CYF — це навчання лідерів

Безлад навколо – симптом того, що нам бракує грамотних лідерів! І Carpatian Yoga Fest – місце, де ми можемо здобути хоч трохи освіти в цій царині. Бо де ще ми можемо довідатись про фундаментальні закони, що керують Всесвітом, нашим тілом та розумом. Про це нам розповідали подружжя Абраменко і Олег Торгало, знайомлячи з принципами Аюрведи. Хотілось би більше почути про астрологічні закони, що є частиною такого знання. Так – це навчання лідерів! Тому що, людина, наділена знанням, не може не бути лідером для інших.
Показати 1 вiд 10 до 89 результати