Carpathian Yoga Fest — йога фестиваль в Ізках

Для учасників фестивалю доступні дві сцени: Base i Prof

Сцена Prof

Для тих, хто прагне покращити рівень, знайти нові знання та інсайти від професіоналів. Інтенсивне навчання, яке допоможе отримати відповіді на внутрішні питання та енергетичний сплеск. Насичені заняття для тих, хто прагне зростання та розвитку. Набуті знання підтверджуються сертифікатом.

Ви отримуєте 3 заняття йогою щодня по 2 години кожне, та доступ до вечірньої програми ( вуглеходіння, йога-нідра, практика стояння на цвяхах та інше) + доступ до Потоку Бейс.

Вартість: 12960 грн 

Сцена Base

Для тих, хто хоче ознайомитися з якомога більшою кількістю стилів йоги, знайти свій напрямок для подальшого розвитку особистої практики. Поліпшити загальний стан фізичного та психологічного здоров’я. Розкрити свідомість, надихнутися та класно відпочити.

Ви отримуєте 2 заняття йогою щодня по 1,5 годин кожне, та доступ до вечірньої програми (вуглеходіння, йога-нідра, практика стояння на цвяхах та інше).

Вартість : 8640 грн 

Online

Для тих, хто хоче приїхати на фестиваль, але немає такої можливості, ми створили формат Online, де будуть представлені класи майстрів зі сцени Prof. Тепер ви точно зможете покращити свій фізичний та психологічний стан з будь-якої точки світу. Класи будуть проводитись в режимі реального часу, а також у вас буде доступ до запису фестивалю (який зберігатиметься протягом 3 місяців)

Ви отримуєте 30+ годин занять йогою протягом фестивалю.

Вартість: 2160 грн 

Чудова новина! 10 пакетів ALL INCLUSIVE доступні до замовлення!

Проживання в еко-курорті Ізки 6 днів, 5 ночей (в 4-х місному номері) + сніданки + квиток Base — 9500 грн

Проживання в еко-курорті Ізки 6 днів, 5 ночей (в 4-х місному номері) + сніданки + квиток Prof — 11 500 грн

Проживання в еко-курорті Ізки 6 днів, 5 ночей (місце в окремій кімнаті у котеджі) + сніданки + квиток Base — 15 500 грн

Проживання в еко-курорті Ізки 6 днів, 5 ночей (місце в окремій кімнаті у котеджі) + сніданки + квиток Prof — 17 500 грн

Carpathian Yoga Fest 2024 – Повне перезавантаження цієї осені: баланс тіла та спокій духу на весь рік!

Важливе про CYF2024

Про те як дістатись, де жити та купувати собі квиток і чи є в нас гарантія?

Проживання під час фестивалю:

Для себе ви можете обрати проживання безпосередньо на еко-курорті Ізки, де буде проходити фестиваль, забронювати номер можна за телефоном +38 097 883 33 33. Також ви можете проживати в приватному секторі,  в селі Ізки, неподалік курорту, співмешканців можна знайти серед інших учасників у нашому чаті.

Як дістатися до місця проведення: 

Потягом до станції Воловець. Потягом до Львову, звідки при достатній кількості бажаючих буде організований трансфер. Також можна доїхати до еко-курорту машиною, чи скориставшись послугою BlaBlaCar. Доїхати можна і спільно з іншими учасниками з вашого міста/населеного пункту, знайти таких також можна в нашому чаті.

Як повернути кошти, якщо вам не вийде приїхати?

Скориставшись послугою “Страхування”, купувати її потрібно окремо від квитка (вартість 1000 грн). В випадку якщо ви не придбали для себе “Страхування” і не можете приїхати на фестиваль, ми переносимо ваш квиточок на наступний рік, також частину витрачених коштів можна використати для того, щоб долучитися до нашого фестивалю в форматі Online.

Де купувати квиток? 

Придбати квиток можна на сайті онлайн або оформивши покупку спільно з нашим менеджером. Вам доступна оплата частинами. Щоб забронювати квиток за вигідною ціною (акційною ціною) ви можете здійснити передоплату в 1500 грн, щоб зробити це напишіть нашому менеджеру.

Чудова пропозиція: ви можете забронювати квиток на фестиваль, оплативши 1500 грн!

Carpathian Yoga Fest – справжня йога мешкає тут!

Тиждень продуктивного навчання у найкращих викладачів. 5 інтенсивних днів, що замінять рік навчання.

Програма рівномірно поєднує йогу, тілесні та духовні практики для максимального наповнення знаннями.

Європейський рівень сервісу та досконала організація – ідеальні умови для перезавантаження за доступною ціною.

Приємний клімат, незабутні краєвиди на вершини Карпатських гір – ніякого шаленого ритму та стресів.

Цікаві вечірні програми, коло однодумців, свобода поглядів та думок.

Палітра стилів йоги, еліта майстрів, багатогранність занять – розширюй світогляд на CYF2024!

Купити квиток на Carpathian Yoga Fest 2024 Izki!

Проживання в Еко-курорті Ізки можна замовити тут! Для бронювання номеру телефонуйте +38 097 883 33 33.

Carpathian Yoga Fest - дихай глибоко, дивись ясно, вчися у найкращих!

Найкращі вчителі йоги, унікальний простір для реалізації творчих здібностей. Розкрийте свій потенціал разом із майстрами вищого класу!
Масштабне свято йоги у первозданній красі Карпат. Велична сила музики і мантр, природа, пізнання - йога квінтесенція року чекає на вас!
Повне перезавантаження: баланс тіла та спокій духу на весь рік. Міжнародний фестиваль Carpathian Yoga Fest є невичерпним джерелом життєвих сил!
Комфортний, здоровий відпочинок у колі однодумців. Забудьте на кілька днів про міську метушню, дихайте свіжим повітрям, спілкуйтеся з цікавими людьми.

Відгуки учасників Carpathian Yoga Fest

Оазис Йоги, Любові, Гармонії, Щастя, Добра і Краси!

Від щирого серця, з любов'ю, дякую організаторам Карпатського фестивалю і всім-всім його учасникам за це чудовий, спільно проведений час, наповнений найпрекраснішими спогадами, посмішками, світлом, добром, щирістю і любов'ю! І особисто для мене, слово Любов — найбільш повно відображає атмосферу цієї чудової події. Любов'ю були наповнені серця всіх учасників — шукачів знань і досвіду йоги. Доброзичлива атмосфера, взаємодопомога і взаєморозуміння, відкритість і щирість, сяючі радістю і щастям очі.

5 днів, що змінюють життя…

Мене звати Ільченко Алла. Мені 25 років. І я хочу розповісти про свої емоції від фестивалю, які вирують в мені ще досі.  Почну з того, що це мій перший фестиваль такого масштабного й міжнародного плану. Я поїхала на фестиваль: Як волонтер , волонтер – декоратор цієї крутої локації Як маленька дівчинка , яка практикувала йогу, … Продовжити читання →5 днів, що змінюють життя…