26 Тра 2019

Вперше в Україні на CYF 2019 унікальний метод Neuro Somatic Reprogramming®

Sebastian Bartu CYF 2019-min

Вперше на CYF2019 Neuro Somatic Reprogramming®

Нейросоматичне репрограмування (Neuro Somatic Reprogramming®, NSR®) інтегрує найсучасніші дослідження, теорії та методики остеопатії, психології, йоги, ментальних практик та бойових мистецтв. Ця цілісна освітня програма навчає унікальним протоколам покращення здоров’я та технікам позбавлення від болю, які видаляють блоки і хвороби з організму, розблоковують фізичні, психічні та емоційні структури.

Метод NSR® дозволяє змінити неврологічний сигнал між когнітивними структурами розуму (нейро) і тілом (соматика). Дітьми ми розвиваємо ці неврологічні структури, і з часом і повторенням вони стають глибше вкоріненими в нашу нервову систему. Ці патерни визначають нашу поведінку, наші емоції, наше сприйняття і, звичайно, наш потенціал для здоров’я і благополуччя.

NSR® навчає протоколів, які дозволяють визначити «погані» патологічні неврологічні патерни і заміняти їх на «хороші» моделі для покращення здоров’я.

Neuro

Що вивчали?

Три майстер-класи від творця методу NSR® – Себастьяна Барту були представлені ним особисто на Карпатському фестивалі йоги в 2019 році.

Семінар Bartu Method® 1: Самостійне зняття болю в спині і активація неврологічної інтуїції.

Bartu Method® навчає технікам самостійного нейросоматичного репрограмування, які дозволяють перепрограмувати ваш мозок і міофасціальну систему, щоб усунути біль, блокади і привести до стійкого здоров’я і самопочуття. Прості, безпечні та ефективні методи самовідновлення, щоб зняти біль в спині, поліпшити роботу органів травлення, активувати сонячне сплетіння і збалансувати нервову систему. 3 найбільші помилки, які роблять багато йогів, намагаючись вилікувати біль в спині, і про те, як їх уникнути.

Семінар Bartu Method® 2: Знання і секрети сталого гормонального здоров’я.

Гормони є одними з найбільш важливих і розумних хімічних медіаторів, які впливають на здоров’я і функції кожної окремої клітини, органу і м’язу в організмі. Наукова причина, чому сьогодні так багато людей страждають від гормонального дисбалансу, і як природним чином привести свою гормональну систему в рівновагу. 7-хвилинна серію Bartu Hormone Boosting Series®. Ці прості і безпечні унікальні вправи з Bartu Method® спеціально розроблені, щоб задіяти найбільш важливі гормони, які покращують метаболізм, силу м’язів, функцію статевих органів і емоційний і психологічний стан.

barty cyf

Семінар Bartu Method® 3: Підвищення рівня своєї енергії і лімфатичної системи, використовуючи методи зарядки внутрішньої енергії стародавнього японського карате.

Ци в східній медицині – це життєва енергія, життєва сила. Коли Ци циркулює по всьому вашому тілу без перебоїв, це дозволяє вам бути фізично і розумово сильними, безболісними і здоровими. Найшвидший спосіб активувати правильний рух Ци – це поєднувати певні техніки динамічного дихання з певними динамічними скороченнями м’язів. Ци також дозволяє нам увійти в більш високі стани свідомості і досягти потужного осяяння і духовних реалізацій. 7-хвилинна серію Bartu Chi Charging Series® – прості і потужні методи навчання, засновані на Годзю-рю Карате, які здатні: збільшити енергію Ци і вироблення лейкоцитів; прокачувати і очищати лімфатичні вузли; активізувати клітинне омолодження шкіри і органів; підвищити мозкові функції, концентрацію, пам’ять і продуктивність.

barty

Про Себастьяна Барту

Себастьян – швейцарський остеопат, психолог і вчитель йоги, останні 10 років викладав в більш ніж 25 країнах свій власний метод розширення можливостей і звільнення від болю – Bartu Method®.

Себастьян виріс в Сінгапурі, почав вивчати карате і цигун у віці 8 років. У 18 років Себастьян закохався в йогу і провів кілька місяців в ашрамі в Індії.

barty ctf2019

Захоплений здоров’ям людини, він повернувся до Швейцарії, отримав диплом з психології та став сертифікованим інструктором Шивананда йоги. Прагнучи дізнатися більше, він почав вивчати остеопатію в Швейцарії.

Після 5 років навчання остеопатії він кілька років працював позаштатним остеопатом в клініках хронічного болю в різних країнах, включаючи Бразилію, Таїланд і Малайзію.

Після 3 років постійних подорожей Себастьян перегорів емоційно, і був змушений припинити лікування пацієнтів через хронічні неврологічні болі в руках і плечах. Він повернувся до своїх книг і вивчав анатомію людини, біомеханіку і проводив великі дослідження гормональної системи. Після кількох місяців досліджень і експериментів над собою він розробив унікальний простий метод репрограмування нервової системи та усунення травм і болю в різних частинах тіла: Neuro Somatic Reprogramming®.

Пристрасть Себастьяна – ділитися своїм методом на фестивалях, заходах і онлайн-курсах. Його місія: допомогти людям познайомитися з вищої версією себе.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

*

code