04 Бер 2019

З подругами веселіше! Акція до 8 березня від Carpathian Yoga Fest

8 march cyf 750-850-min

Весна прийшла! А за нею і чарівне свято 8 березня. Для вас у нас святкова акція. Купуйте 2 квитки на сцени Base чи Professional на фестивалі Carpathian Yoga Fest та отримуйте третій квиток у подарунок!

Три найважливіші переваги того, що ви ходитимете на йогу з друзями.

  1. Це додає впевненості

Якщо ви вперше на йозі або якщо ви хвилюєтеся перед заняттям – мати друзів поряд допомагає відволіктися. Одразу з’являється впевненість та мотивація для практики. Для багатьох, кому не подобається ходити кудись самому, коли поряд є хтось знайомий – це справжнє полегшення.

  1. Це значно покращує зв’язок між вами

Якщо у вас є хтось, хто переживає схожі з вашими емоції, ваш зв’язок поглиблюється. Незалежно від того чи ви були найкращими друзями, коли почали ходити на йогу, чи ні, ви зрозумієте, що стаєте ближчими з цією людиною, оскільки вона підтримує вас, а ви її. Для щасливого та здорового життя надзвичайно важливо оточувати себе однодумцями та людей зі спільними цілями, які розуміють ваші прагнення.

  1. Ви займаєтесь продуктивніше

Немає нічого поганого у маленькому дружньому змаганні! Хоча йога це, звісно, не змагання, але ви будете відчувати себе більш вмотивованими, коли хтось робить ту ж вправу. Ви можете зрозуміти, що робите різні варіації пози і будете намагатись зробити їх ще краще.

8 march CYF-2019-min

 

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

*

code