fbpx
01 Бер 2021

Оазис Йоги, Любові, Гармонії, Щастя, Добра і Краси!

stat'ya_yurchenko

Від щирого серця, з любов’ю, дякую організаторам Карпатського фестивалю і всім-всім його учасникам за це чудовий, спільно проведений час, наповнений найпрекраснішими спогадами, посмішками, світлом, добром, щирістю і любов’ю! І особисто для мене, слово Любов — найбільш повно відображає атмосферу цієї чудової події.

Любов’ю просякнуте саме місце: величні гори, прозора свіжість небес, соковита зелень трави і дерев, чистота, гармонія і спокій. Сама матінка природа дбайливо обіймала і приймала нас.

Любов’ю були наповнені серця всіх учасників — шукачів знань і досвіду йоги. Доброзичлива атмосфера, взаємодопомога і взаєморозуміння, відкритість і щирість, сяючі радістю і щастям очі.

Щось особливе читалося у всіх присутніх — трепетне, рідне і близьке в кожному, абсолютно в кожному сяяла велична краса: краса душі і тіла, доброзичливість розуму.

З любов’ю і щирим бажанням поділитися своїм досвідом проводили свої майстер-класи всі майстри. Дуже важко виділити когось одного, комусь одному віддати пальму першості. Кожен з майстрів був по-своєму унікальним, не схожим ні на кого, кожен ділився частинкою себе і робив це щиро, з любов’ю! І це створило атмосферу унікальності моменту, адже кожен майстер-клас був особливим, таким, що запам’ятовується, значущим, корисним, цікавим.

І звичайно ж, з любов’ю чудовими організаторами був створений весь Фестиваль. Від початку до кінця! З любов’ю було підібрано місце Фестивалю, з любов’ю були відібрані майстри, з любов’ю і бажанням зробити цю подію унікальною, яскравою, незабутньою був організований весь Фестиваль! Від усіх, хто брав участь в організації, відчувалася щира турбота і підтримка, бажання зробити все якнайкраще! ️

Недарма символ Карпатського фестивалю — серце з йога-асан, вдало розміщений за сценою і світиться на всіх майстер-класах позаду майстрів. Тому як, цей символ найбільше відповідає тому, що було на Фестивалі 2020 і цей символ цілком гідний іменуватись Янтрою Карпатського фестивалю, на яку можна медитувати з відкритим серцем і відчувати резонанс.

Переповнена любов’ю, я повернулася додому з Карпатського фестивалю і продовжую дарувати всім оточуючим людям, усім, хто зустрічається мені на життєвому шляху — любов, радість, щастя, добро і гармонію. Дякую всім за це чудо, яке панувало в повітрі всі дні Фестивалю!

Карпатський фестиваль — це моя любов!

Намасте, всім вам, Улюблені. До нових зустрічей на Фестивалі в 2021 році. Створимо всі разом, в наступному році, ще раз цей оазис Йоги, Любові, Гармонії, Щастя, Добра і Краси!

Автор — Юрченко Людмила

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

*

code