fbpx
ivan_Matkovskiy-min

Іван Матковський

Yoga teacher

ivan_Matkovskiy-minІван Матковський

Іван Матковський трансформував лікарську практику (неврологія) у бік Сатви. В 2013 році у Рішікеші пройшов дипломний курс з Аюрведи, а також курси по марматерапії, панчакармі, аюрведичному масажу, пранаямі та Ошо медитаціям.  Там же отримав духовне посв’ячення від Ошо гуру Swami Prem Pushpesh.

В 2015 у Індії відвідував сатсанги Муджі та Далай Лами. В Дарамшалі вивчав буддизм у монастирі Тушіта, а після повернення в Україну вивчав цілісно-адаптаційну йогу. Викладав йогу у Лондоні та Україні.

У Таїланді, в школі The Fine Art of Thai Massage (м. Чіанмай) вивчав секрети йога масажу та Традиційного Тайського Масажу. Впевнений, що за допомогою позитивного настрою, режиму дня, цілющих трав, спецій та здорового харчування можна подолати любі недуги.

Класи Івана Матковського на CYF2020:

Тайський масаж — зцілення через дотик

Якщо у Вас напруження та перевтома у тілі та розумі, стрес чи безсоння, важкі і забиті м’язи, болять суглоби, то Тайський Масаж саме для вас! На класі буде пропрацьовано всі ділянки тіла, звільнено фізичні, емоційні та ментальні блоки у тілі та розумі.

%