02 Лис 2020

Цього року я отримала величезне задоволення від усього!

Цього року вперше поїхала на фестиваль тільки як майстер, без додаткових обов’язків та завдань. І змогла оцінити його більш детально. В силу свого стилю життя, я часто мандрую по різних фестивалях та семінарах/ретритах. Для чого?

Спершу навчання — дивитись чим живуть йоги у світі, які є нові та цікаві “фішечки”. Адже у кожного вчителя є свій досвід, своє розуміння йоги. І ті масиви інформації, які ми набираємо для розвитку, дуже гарно можуть розфасуватися по поличках на таких фестивалях, де є доступ до різних майстрів. Тоді щось раніше незрозуміле, складається в красивий пазл-картинку і практика виходить на новий рівень.

Потім — заради спілкування з друзями та обміну досвідом. Спілкуючись з майстрами йога-практики та навіть більше, просто перебуваючи в колі націлених на саморозвиток людей, ми отримуємо не просто знання з чужих рук, а вчимося знаходити і відкривати ресурси в собі. Вчитися “з себе”.

Цього року я отримала величезне задоволення від усього:

Місце — чарівність Карпат неможливо передати словами.

Погода — цей вересень, мабуть, був особливо літнім, а ранкові тумани додавали магії.

Оточення — це кайф від того, що ти посміхаєшся людям і натомість отримуєш також теплу посмішку.

Майстри, серед яких уже багато друзів і знайомих. І бачити їх в одному місці — щастя.

Учасники, декого з них я пам’ятаю ще з першого фестивалю, що проходив у Буковелі.

st_salitra_n-minКому можу порадити взяти участь у CYF?

🔺В першу чергу новачкам. Так-так! Якщо ви тільки націлились на вивчення йоги, то фестиваль познайомить вас з різними напрямками, адже ця наука дуже багатогранна (хоча мета її одна). Можливо, ви знайдете свого гуру — вчителя, пояснення якого ляжуть в душу найбільше.

🔺Тим, хто уже займається і хоче поглибити свою практику, а також відкорегувати її. Бо практикуючи самостійно, ми дуууже часто напрацьовуємо чимало помилок (мозок хитрий, він часто робить не так як треба, а як легше:))

🔺Тим, хто хоче завести нові знайомства.

Адже, де ще шукати нових друзів за інтересами, як не на таких заходах, куди з’їжджаються люди з усіх куточків країни.

Так як я сама вела класи йоги, то потрапити на багато інших я не змогла фізично, але декілька занять таки відвідала. Заняття у Віталія Шакірова та Равіндера, які не дають закиснути ні голові, ні тілу і заставляють організм вилазити за звичні рамки та напрацьовувати нові навички володіння тушкою, а також “вмикають” голову на потрібну хвилю — коли відповіді на більшість питань можна знайти в дуже простий спосіб — просто сісти, закрити рота, розслабити очі і подумати, а все що треба, відповіді на питання, уже є всередині нас. Варто лише прислухатися.

st_salitran-minСкільки разів я була уже у цих майстрів, кожного разу вони дають щось нове. Велике дякую організаторам, що запрошують їх на фестиваль.

Чим CYF мені приємно відрізняється з поміж інших — зібраністю та сконцентрованістю. Приємно спостерігати за тим, з яким ентузіазмом люди згуртованими купками та поодинці зосереджено пересуваються з одного класу на інший. Можливо це гори так впливають?)

Отже, фестиваль пропонує вибір і дає можливість для саморозвитку. Чи варто ними користуватися — однозначно!

Дякую. Ом Намах Шивайя

Автор — Наталя Салітра.

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

*

code