Як добратися в Ізки: маршрути, координати

Село Ізки розкинулося в долині річки Репинки, неподалік від таких гірськолижних курортів, як Воловець, Пилипець та Подобовець. На північному сході височить Верховинський Вододільний хребет, звідки беруть свій початок численні карпатські потоки.

Від районного центру Міжгір’я еко-курорт віддалений на 22 км, а від залізничної станції в Воловці – на 18 км. Туристи можуть доїхати зі Львова до станції “Воловець”, а там сісти на автобус, який буде слідувати до Межигір’я через Ізки. Власники автомобілів можуть рухатися по трасі “Київ-Чоп” до Нижніх Воріт, а там повернути ліворуч у напрямку до Воловця.

ТРАНСФЕР

ТРАНСФЕР

До місця проведення фестивалю Carpathian Yoga Fest, за умови достатньої кількості бажаючих, буде організовано трансфер з обласних центрів України.
АВТОМОБІЛЕМ

АВТОМОБІЛЕМ

Львів-Ізки (200 км): (Е50 / M-06) Київ-Львів-Чоп в Нижніх Воріт, повернути ліворуч Т0718 до Воловця. Воловець-Ізки (20 км);
Київ-Ізки (720 км): М-06 Київ - Чоп (Житомир, Рівне, Львів) до Нижніх Воріт, повернути ліворуч Т0718 до Воловець. Воловець-Ізки (20 км).
ПОТЯГОМ

ПОТЯГОМ

Львів-Ізки (200 км): поїзд Львів-Воловець (в напрямку Ужгорода), трансфер Воловець-Ізки (20 км);
Київ-Ізки (720 км): поїзд Київ-Воловець, трансфер Воловець-Ізки (20 км).