Що таке каошикі танець?
Каошікі (Каушик) (санскр. Kaoshikii, від санскр. “Kośa” – оболонки тіла) – тантричний танець, який благотворно впливає на фізичну, психічну і духовну сферу.
На разі в Україні практика такого танцю не є дуже поширеною, але нашим учасникам онлайн-йога клубу пощастило спробувати, щось нове для себе, завдяки центру Behave (До слова більше дізнатись можна тут https://behave.space/) Майстри з ретрит-центру провели практику з Каошикі танцю з учасниками нашого CYF Online Club. Це було незвично й цікаво.
Яку користь приносить каошикі?
- Розвиває гнучкість хребта,тримає м’язи в тонусі – те, що потрібно для здорового тіла.
- Робить розум сильним, розвиває творчі здібності.
- Каошики позитивно впливає на думку, допомагає відкрити творчі здібності.
- Каошики стабілізує емоційний фон.
- Допомагає тримати фігуру стрункою, а тіло підтянутим.
- Допомагає позбутися апатії, млявості, лінощів і досягти гармонійного емоційного стану.
Каошикі танець саме в Behave є складовою частиною ретриту. Тобто, це як своєрідне налаштування. В панорамній студії в Києві вони збирають групові та індивідуальні ретріти, які можуть проходити, як і 2 години, так і тиждень. У січні взагалі планують виїхати до Польші у гори в Закопане. Ретрітом називається період особистого чи групового усамітнення для духовної чи психологічної роботи над собою. Тому, щоб правильно налаштуватися відбувається особлива практика.
А навіщо ретріти?
Після ретрітів думки приходять у правильне русло, щоб підкоряти нові вершини ⛰
Та і усамітнення з природою корисне для самопочуття та подальшої взаємодії з іншими людьми.
Коли ти перебуваєш у атмосфері ретріту, у колі таких самих шукаючих відповідей людей, проникаєшся кожним моментом навколо. Хочется не втратити жодної хвилини і насолодитися на повну. Тут ти вже прислухаєшся до руху дерев, помічаєш росу у траві, відчуваєш запах лісу і відчуваєш життя, як ніколи, саме у цьому моменті.Не хочется брати телефон до рук, щоб не втратити – це відчуття глибокого спокою. Хіба що сфотографувати цю всю красу, щоб потім у звичайний день, відкрити ці фотографії і згадати тепло того моменту.
“Не соромтеся жити та приділяти час собі, ви і є найважливіша людина у світі” – говорять у Behave.
Цей ретріт центр не тільки про духовні події, це також і про творчі заняття, про жіночі кола, а також майстер класи.
Сплести ловець сновидінь самостійно або зробити власний український оберіг ляльку-мотанку.
Або сходити на арт терапію з вином та самостійно намалювати картину – море.
Або відвідати жіночі посиденьки з плетінням медової свічки та дегустацією китайського чаю у справжній чайній церемонії, але у неформальному стилі. Чи дати відповіді на питання з метафоричними картами.
В Behave кожен може знайти саме те заняття, яке слугуватиме йому справжнісінькою медитацією та розслабленням, щоб відновити ресурси та привести думки у порядок.