Вікторія Колбас

Вікторія Колбас

Вікторія Колбас – викладач Універсальної йоги та танцю Шиви.

У 2000 році вона закінчила філософський факультет Одеського державного університету ім. Мечнікова. Саме з університету почався її духовний шлях: на ранніх курсах було захоплення історією релігій, отримала посвяту рейки; на старших – індійською і китайською філософією.

З 2003-2005 рік – викладач на курсах по системі М. Норбекова.

У 2005 році відкрила езотеричний магазин «Алхімік» у Львові. У тому ж 2005 році вперше доторкнулася до йоги. Так вийшло, що першою людиною до якого вона потрапила на заняття з йоги був Андрій Лаппа. З тих пір відвідала десятки семінарів, фестивалів і майстер-класів як в Україні, так і за її межами. У 2006 році пройшла програму навчання викладачів Андрія Лаппа.

«Як тільки Андрій Лаппа приїжджав в Україну, я їздила на його семінари та заняття, а в 2013 і в 2018 році знову проходила у нього навчання. Місяці, проведені серед однодумців і поруч з учителем – були найкращими у моєму житті. Тоді все практики були дуже живими, насиченими і сильними за своїм впливом. Андрій навчив мене використовувати асани і пранаями для роботи зі свідомістю. Завдяки йому, кожне заняття стало пошуком самої себе, єднанням та гармонією з собою і з оточуючим світом. Кожне тренування робить мене чистішою, кращою, добрішою. І тим не менше, кращою практикою для роботи з свідомістю, думками і розумом вважаю Танець Шиви» – розповідає Вікторія Колбас.