Олена Бакай

Professional Yoga Bukovel

Олена Бакай

– сертифікований викладач йоги за стандартом RYT 500 від школи “Devdan Yoga International” з акредитацією від організації Yoga Alliance United Kingdom and EU. Дипломований йогатерапевт від Інституту традиційних систем оздоровлення. Засновниця двох йога-студій у Львові та Львівській області. Викладач найпопулярніших в Україні навчальних курсів для йоги, який має право сертифікувати студентів за міжнародними стандартами Yoga Alliance Professional. Офіційний представник Індонезійської школи йоги “Devdan Yoga International” в Україні. Практикує йогу протягом 10 років. Викладацький досвід – 7 років.

«У своїй практиці ведення занять, як індивідуальних, так і групових, я грунтуюся на знанні анатомії, фізіології та біомеханіки людського тіла. Працюючи з певними захворюваннями використовують йогатерапію з науково-доказовою базою. До мене звертаються люди як за грамотною практикою, так і для лікування своїх захворювань. Часто працюю з проблемами хребта, колін та інших частин опорно-рухового апарату. Також особливу роль у моїй йогатерапевтичній практиці займають психологічні розлади, з якими йогатерапія працює з феєричним успіхом. Проблеми ШКТ, жіноче та чоловіче здоров’я, відновлення дихальної системи та ендокринної та багато іншого – це все піддається так чи інакше корекції методами йогатерапії».

«Йога для мене – це великий, незвіданий простір для дій! Чим більше я поринаю в практику, чим більше дізнаюся, тим більше я розумію, що є ще дуже багато таємниць! Тому йога — це, насамперед, нескінченність у всьому — у практиці, зростанні, нескінченності нових усвідомлень і відкриттів!»

«Зовнішні чи внутрішні зміни починаються із нас самих. Якщо нас щось не влаштовує – міняйте, якщо не в змозі змінити – приймайте! Йога – це найкращий інструмент для пізнання себе справжнього, своєї справжньої природи.

Класи Олени Бакай на CYF2022 Bukovel:

1. Прогини та біль. способи йогатерапії при болю в поперековому та крижовому відділі хребта при виконанні прогинів. Відбудова та поради. Лекційно-практичне заняття.

Мало хто любить прогини. А тим більше якщо вони викликають біль у попереку. Виходячи з того, що хворіти в даному відділі хребта може багато різноманітних структур, працювати з болем завжди краще в індивідуальному порядку. На цьому класі я розповім про ті типи болю, які найчастіше зустрічаються при виконанні прогинів. Навчу технік роботи з усунення найбільш поширеної больової симптоматики. Розповім, що важливо знати при виконанні будь-якого прогину та чітко позначу критерії, коли прогин для Вас буде безпечним. Всі знання, отримані в лекційній частині заняття, ми закріпимо на практиці та навчимося грамотним та якісним прогинам, а якість – це не завжди глибина!

2. Тендинопатії чи пошкодження сухожиль. Методи йогатерапії на відновлення. Мобілізація суглобів збільшення рухливості при суглобних обмеженнях. Лекційно-практичне заняття.

Сухожилля – це та структура опорно-рухового апарату, яка зміцнює наші м’язи до кісток, тому не плутаємо зі зв’язками. І часто сухожилля під час практик йоги травмуються, а гояться вся справа довго і неякісно, ​​тому травми мають тенденцію повторюватися іноді. У теоретичній частині заняття ми розберемо найпоширеніші сухожильні травми та ті асани, в яких вони відбуваються. Навчимося грамотно відновлюватися, якщо це вже сталося, методами йогатерапії. Визначимо основні критерії коректного виконання травмонебезпечних асан. На практичній частині заняття ми виконаємо невелику практику, щоб закріпити отримані знання.

3. Йогатерапія. Колінний суглоб. Лекція та практичні рекомендації щодо усунення найпоширеніших больових синдромів у коліні. Травмобезпека практики йоги.

У цьому класі розберемо біомеханіку функціонування колінного суглоба. Перерахуємо структури, які можуть пошкоджуватися та хворіти у ньому. Познайомимося з найбільш поширеним, за статистикою, больовим синдромом і, звичайно, розберемо покрокову інструкцію для діагностики та лікування його. На практичній частині заняття виконаємо відбудову найбільш травмонебезпечних для колінних суглобів асан йоги і запам’ятаємо раз і назавжди “як не треба робити”.