fbpx
Yoga Base Flow Yelena Bakay

Олена Бакай

Yoga Base Flow

Yoga Base Flow Yelena Bakay
Олена Бакай

Олена Бакай

Олена Бакай – сертифікований викладач йоги за міжнародним стандартом RYT 200 від Індонезійської школи йоги Devdan Yoga International з акредитацією Yoga Alliance United Kingdom and EU. Напрямок: «ashtanga yoga, as a medicine».

Засновниця двох йога-студій у Львові та Львівській області. Викладач багатьох семінарів, фестивалів та майстер-класів з йоги. Офіційний представник Devdan Yoga International в Україні.

Особистий досвід практики 8 років, досвід викладання близько 5-ти років.

“Йога увійшла в моє життя дуже вчасно. І саме з першого заняття мені вдалось зрозуміти, що це саме та практика, яку потребує моє тіло і розум! І саме ці перші яскраві враження підтримували і підтримують мене на моєму шляху зараз!

Дуже багато тренінгів і семінарів вдалось відвідати в свій час для того, щоб сформувати власний погляд на практику і стиль викладання. Але найважливішим завжди лишається баланс безпеки і ефективності!

Йога для мене – це великий, незвіданий простір для дій! Що більше я поглиблююсь в практику, чим більше дізнаюсь, тим більше я розумію, що ще дуже багато є таємниць! Тому йога – це, в першу чергу, безмежність у всьому – практиці, рості в практиці, нескінченність нових усвідомлень і відкриттів!” — ділиться Олена.

Класи Олени Бакай на CYF2021:

Гнучкість в йозі. Які тілесні обмеження не дають просуватися в практиці.

Даний клас буде частково лекційним, частково практичним. Олена розповість про ті обмеження нашого тіла, які заважають освоювати нахили, прогини, лотоси тощо. Пояснить все це з наукової точки зору і розповість, і покаже що з цим робити. Деякі речі ви спробуєте зробити і оцінити результат на класі.

Інтервальна практика. Кор. Сила і витривалість в йозі.

Ви отримаєте відповіді на питання навіщо йогу (читай людині) сила і витривалість. А також відчуєте на собі глибину і потужність інтервального практики йоги. Після чого вас однозначно чекає глибока шавасана і подяка своєму тілу за відмінну роботу.

%