fbpx
Natal'ya Artemchuk

Наталія Артемчук

Yoga teacher

Natal'ya Artemchuk

Наталія Артемчук

Наталя сертифікований вчитель йоги 500h RYT Yoga Alliance (Hatha, Ashtanga Vinyasa, Yoga Flow, Prenatal Yoga, Ying yoga), ведуча різних онлайн йога-марафонів, організатор виїзних йога-турів, майстер тайського масажу, засновниця школи йоги ShantiVira на півдні Китаю (Шеньжень).

Перше знайомство з йогою (практика Цигун) відбулось, коли Наталі було 13 років, через кілька років вона почала серйозно практикувати Хатха йогу.

У 2011 році почала викладати в складі анімаційної команди в Туреччині і Єгипті. З 2014 почала цікавитися філософією йоги і серйозно викладати практику в Китаї, де прожила загалом 7 років.

З 2017 року починається шлях Наталії як сертифікованого тренера: спочатку вона пройшла курс 200h RYT на півночі Індії в Рішікеші, а в 2019 курс 300h RYT в Майсурі. Там же закохалася в Аюрведу.

Також пройшла курс йоги для вагітних в Україні.

Довший час викладала на основі donation

(добровільних внесків), і до цих пір часто проводить заняття і онлайн йога-марафони на основі такої оплати. Наталя вважає, що тільки від щирого серця оплата принесе їй велику користь.

На початку 2019 року Наталія пройшла 4 курси тайського масажу на півночі Тайланду в Ченг Маї (школа ITM). В основному використовує ці техніки на своїх класах йоги (особливо на індивідуальних). У 2018 р заснувала свою школу йоги ShantiVira на півдні Китаю в Шеньжені. Також проводила там багато класів йоги для дітей з додатковим вивченням англійської мови.

Та після подорожі в Індію в 2019 р повернулася до України і вирішила, що тут її знання можуть принести більше користі.

З початку 2020 року живе в м.Хмельницький і викладає йогу. Проводить практики для старших людей на природі за вільну оплату, організовує виїзні йога-тури і майстер-класи тайського масажу. Проводить навчання йоги онлайн в інстаграмі, в основному у вільному доступі.

“Йога — це моє життя! І я готова цим ділитися з кожним, хто цього бажає. Навіть, коли я подорожую по всьому світу, я всюди влаштовую заняття. Коли я говорю про йогу, мої очі горять таким натхненням, що здатні запалити бажанням спробувати майже кожного. В цьому я і бачу ціль свого життя — поширення любові на Землі та за її межами”

Класи Наталії Артемчук на CYF2020:

Базові техніки Тайського масажу + декілька технік глибокого розтягнення Deep Lanna Stretching (підійдуть як для любителів, так і для викладачів йоги).

Клас Інь Йоги — глибоке розслаблення і відновлення.

%