fbpx
10 Жов 2018

Довгоочікуваний анонс фестивалю Carpathian Yoga Fest 2019!

anons site

У 2019 році наш Міжнародний Фестиваль Йоги відбудеться в травні, а ми вже готуємось на повну!

Традиційно ми очікуємо гостей з усього світу і, як завжди, запросили виступити на Фестивалі топових майстрів. На даний момент підтвердили свою участь Bal Mukund Singh (Індія), Madhavan Munusamy (Індія), Михаїл Константінов (Росія), Kristian Jyoti Varé (Франція), Юрій Сулик (Україна), Pau Castellsagué (Іспанія), Ravinder Jangra (Індія), Lawrence Jay (Канада), Олег Торгало (Україна), Pantelis Nikolaidis (Греція).

Що нового?

У 2019 року в рамках Фестивалю Ви зможете вибрати заняття на потоках Professional Yoga або Yoga Base.

Заняття на потоці Professional Yoga (49 годин, 7 годин в день) розраховані на людей, які хочуть отримати поглиблені знання в йозі, значно прискорити результати власної практики, істотно вдосконалитися, перейти певну межу від бачення йоги як виду фізичної активності до усвідомлення її повних можливостей, а також отримати Сертифікат про проходження навчання протягом CYF2019. Також квиток Professional Yoga дає доступ до лекторію, де будуть представлені дуже цікаві теми. Тематика лекцій і майстер-класів найрізноманітніша: йога-терапія, принципи здорового харчування, аюрведа, вегетаріанство, очисні, дихальні, медитативні практики і т.д.

Заняття на потоці Yoga Base (28 годин, 4 години в день) для тих, хто хоче ближче познайомитися з йогою (напрямками в загальному або певним авторським стилем), практикою конкретного Майстра, систематизувати окремі уривки своїх знань і уявлень, поліпшити фізичне і психічне здоров’я, підтримувати форму протягом Фестивалю.

Важливо!!! Квиток Professional Yoga не дає доступу до потоку Yoga Base і навпаки. Викладацький склад на потоках Professional Yoga і Yoga Base буде абсолютно різним. Майстри Professional Yoga – це люди, які досягли високого рівня майстерності, зробили величезний внесок в розвиток йоги не тільки в своїй країні, а й далеко за її межами, глибоко вивчили або створили певний напрям, методику. Майстри Yoga Base – харизматичні і захоплені йогою викладачі, готові допомогти іншим практикувати йогу з задоволенням, відкрити нові горизонти своїм учням. Розважальна вечірня програма фестивалю – для всіх учасників CYF2019.

Carpathian Yoga Fest 2019 - 1000px-min

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

*

code