fbpx
15 Лют 2021

CYF — це навчання лідерів

eduard_golyak_stat'ya

Безлад навколо – симптом того, що нам бракує грамотних лідерів!

І Carpatian Yoga Fest – місце, де ми можемо здобути хоч трохи освіти в цій царині. Бо де ще ми можемо довідатись про фундаментальні закони, що керують Всесвітом, нашим тілом та розумом. Про це нам розповідали подружжя Абраменко і Олег Торгало, знайомлячи з принципами Аюрведи. Хотілось би більше почути про астрологічні закони, що є частиною такого знання.

Так – це навчання лідерів! Тому що, людина, наділена знанням, не може не бути лідером для інших.

На такому Фестивалі важливе не тільки те, що відбувається на сцені, але й поза нею. Ми спілкуємося, обмінюємося, ділимось. Всі ми повернемося додому і понесемо далі відчуте, почуте і зрозуміле.

Яким глибоким і важливим є тактильний досвід, можна відчути на сеансах тайського масажу від Івана і Наталії. Як глибоко можна пірнути в свою підсвідомість під звуки гонгів Сарахманів, хто зна? Медитативний живопис від Маргарити, можливо, допоміг комусь більше зрозуміти про себе. А фотокамера Юлії Пліндик підловлювала наші спонтанні реакції.

Цікавим, безумовно, був як досвід Равіндера, що ввібрав принципи йоги “з молоком матері”, як і Віталія Шакірова, що пізнавав їх в результаті зрілого досвіду буття.

stattya_holyak (2)Коли йога стала мейнстрімом, з’явилося маса його-подібних практик, а це породило пласт практикуючих з запитом “а що далі?” Люди будуть шукати Практик і Наставників, що дають якісні зміни, не тільки тіла.

На цьому Фестивалі ми можемо бодай спробувати “злізти з своєї дзвіниці” і зрозуміти (не обов’язково прийняти) іншу точку зору, чи підхід.

Пластичність розуму – це ефект хорошої практики. А скільки там ще блоків, ми могли зрозуміти на сеансах прощення Вікторії, вилізти з своєї мушлі нам допомагали “коридори обнімашок”, а навчитись довіряти – “падіння в руки” від Гала Сари. Пройшовшись по розпечених вуглях можна повірити, що я можу зробити щось, що видається неймовірним! Наступний крок – ходіння по воді 😉 Хлопці, не зупиняйтесь, басейн є!

Є ще десятки імен інструкторів, фахівців і волонтерів та й просто учасників, що створювали всю цю містерію, їх перелік зробив би цей пост довгою сосискою, але не можна не згадати Андрія Кузнецова та Вікторію Синоверську, що своєю титанічною працею зробили це свято можливим! Дандават вам!)

Автор – Едуард Голяк

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

*

code