фестиваль

Carpathian Yoga Fest 2018

Фестиваль йоги Carpathian Yoga Fest 2018 в Карпатах вже став щорічним, масштабним і очікуваним заходом. Мета фестивалю – «йога для всіх». Ми хочемо наповнити наших учасників радістю, вірою в свої сили, оптимізмом і добром, щоб вони несли ці якості далі, і світ навколо ставав кращим.

У цьому році ми готуємо для вас насичену програму з лекціями, семінарами та практичними заняттями на трьох сценах від провідних українських та зарубіжних майстрів, переплетену з розвагами, екскурсіями і активним відпочинком в приголомшливо красивому, чистому місці з величезним енергетичним потенціалом.

ДО початку CARPATHIAN YOGA FEST 2018 залишилось

новини фестивалю

Останні записи з нашого блогу
Важлива інформація по Фестивалю: можлива розстрочка платежу!
Йога для вагітних – комплекс вправ | За та проти

величезний потенціал для кожного

На фестивалі Carpathian Yoga Fest 2018 вас очікує
Майстри

Майстри

Кращі вчителі йоги, крута програма занять, палітра стилів на сцені фестивалю – справжня йога пробуджується тут. Унікальний простір для реалізації творчих можливостей кожного учасника. Розкрийте свій потенціал разом з майстрами вищого класу!
Свято

Свято

Масштабне свято йоги в первозданній красі Карпат. Оживляюча сила музики і мантр, природа, пізнання, відновлення – йога квінтесенція року чекає вас! В цьому році за музичний і розважальний дух фестивалю відповідають найцікавіші гурти з України оригінальних стилів
Перезавантаження

Перезавантаження

Повне перезавантаження: баланс тіла і спокій духу на весь рік. Погодьтеся, ви можете все, але потрібна підзарядка. На міжнародному фестивалі Carpathian Yoga Fest 2018 невичерпне джерело життєвих сил чекає вас!
Відпочинок

Відпочинок

Комфортний, здоровий, цікавий відпочинок в колі однодумців. Забутьте на кілька днів про міську метушню, дихайте свіжим повітрям, їжте самі смачні та корисні страви місцевої кухні, спілкуйтеся з цікавими людьми.

майстри

Найвідоміші вчителі чекають зустрічі з вами на фестивалі Carpathian Yoga Fest 2018

програма. вже на затвердженні!

Майстер-класи, тренінги від відомих практиків
2 June, 2018

CYF Pre-Party

07:00 - 09:00
Stars
Спiкер

Юрій Сулик

Силова робота в йозі на прикладі системи багаторівневих Віньяс «Танець Рудри» і напряму «Сила». Як досягти гіпертрофії м’язів без тренажерного залу, режими для схуднення і омолодження.
11:00 - 14:00
Stars
Спiкер

Річ Логан

Безпечні прогини назад Прогини назад допомагають нам відкривати передню частину тіла, що є ідеальною протилежною позою для життя. Наші грудні клітки страждають, коли ми їздимо за кермом автомобіля або сидимо перед екранами комп’ютерів. Досить сказати, що наші голови опускаються вперед, наші спини викривляються, механізм дихання закривається, наші ендокринні системи ...
17:00 - 19:00
Stars
Спiкер

Тетяна Півень

Розкриття тазостегнових суглобів і серцевого центру
21:00 - 23:00
Спiкер

Кіртан під гітарний супровід. Річ Логан

Приєднуйтесь до нас для святкування душі на вечір оспівування. Оспівування – дивовижний спосіб об’єднати дихання і думки. Кращий спосіб виразити душу і вірний спосіб достукатися до серця. Річ Логан виступає з кіртанськими групами в Чикаго з 2002 року в якості гітариста і являється фронтменом своєї власної групи з музикантами ...
07:00 - 09:00
Stars
Спiкер

Панкадж Садана

Семінар-практикум по Аштанга віньясі з розумінням вирівнювання тіла
11:00 - 14:00
Stars
Спiкер

Тетяна Півень

Як об’єднати практику на килимку з повсякденним життям
17:00 - 19:00
Stars
Спiкер

Панкадж Садана

Семінар-практикум з використання опорних предметів для більш легкого і комфортного виконання асан
21:00 - 23:00

Феєричне танцювальне шоу. Трайбл Проект “Подих Апсар”

Трайбл проект “Подих Апсар” – це неймовірне танцювально-театральне шоу, що складається з різних напрямків, а саме з сучасної хореографії, індійських танців, беллі дансу та трайбл фьюжн. На перший погляд, дике поєднання стилів, але саме це шоу перенесе вас в незвичайну казкову атмосферу. Хто ж такі Апсари? Апсари (санскрит: «вийшла ...
07:00 - 09:00
Stars
Спiкер

Юрій Сулик

Презентація робочого класу з «адаптаційно-цілісної йоги». На практиці ми дізнаємося особливості методики Юрія Сулика. Розминка, дихання, силовий блок, гнучкість і релаксація.
11:00 - 14:00
Stars
Спiкер

Панкадж Садана

Семінар-практикум по йога-терапії для спини при виконанні деяких коригувальних асан
17:00 - 19:00
Stars
Спiкер

Тетяна Півень

Лайф хаки на тему вироблення звички практикувати йогу щодня
07:00 - 09:00
Stars
Спiкер

Леонід Гарценштейн

Йога-терапія для лікування спини і хребта: Основні причини болю в спині і помилкові діагнози
11:00 - 14:00
Stars
Спiкер

Юрій Сулик

Міні семінар – «YOGA DRUGS» – психоделічні практики йоги Розширена дихальна гімнастика, концентраційні техніки, мурчха пранаяма, і маніпуляції з удару Бандхою, розширена практика «Прітхві намаскар», глибока йога нідра з регресією в минулі життя.
17:00 - 19:00
Stars
Спiкер

Леонід Гарценштейн

Фундаментальні основи необхідні для повного зцілення від патологій спини
21:00 - 23:00

Вечір запитань Йога-тічерам

Формат фестивалю дозволяє учасникам вийти з ролі пасивного слухача і надає можливість поставити власне питання найсильнішим йогам. Зустріч з майстрами – це обов’язкова частина фесту, якої завжди з нетерпінням чекають обидві сторони.
07:00 - 09:00
Stars
Спiкер

Леонід Гарценштейн

Відносини між чоловіком і жінкою. Сексуальна гармонія в родині. Відновлення і підтримання здоров’я і репродуктивної системи. Лекція 1
11:00 - 14:00
Stars
Спiкер

Йотам Адлер

Рух суглобів: рух суглобів є невід’ємною частиною збереження нашого тіла збалансованим і здоровим; на цьому занятті ми будемо практикувати вправи з йоги-асани, рухової терапії та спортивної терапії, так, щоб кожен суглоб в нашому організмі був рухомий.
17:00 - 19:00
Stars
Спiкер

Леонід Гарценштейн

Відносини між чоловіком і жінкою. Сексуальна гармонія в родині. Відновлення і підтримання здоров’я і репродуктивної системи. Лекція 2
21:00 - 23:00

Ходіння по склу та палаючому вугіллю

Ходіння по вогню – дуже древня і обширна практика, яка зустрічалася в різні часи в різних куточках світу. Вона мала місце в традиціях православних християн північній Греції та південній Болгарії, вплелася в танець Сангіян Яран на Балі, характерна для індуїстських ритуалів, часто зустрічається в Південній Африці, Полінезії і деяких ...
21:00 - 23:00

Свято яскравих фарб – Холі

Холі або фестиваль кольорів — популярний індуїстський фестиваль весни, що святкується в Індії, Непалі, Бангладеш, Пакистані, Шрі-Ленці та інших країнах із значними індуськими діаспорами. Одна з версій виникнення свята Холі говорить, що Крішна любив забавляться з дівчатами-пастушками і якось жартома вимазав обличчя однієї з них фарбою. Дівчина сприйняла цей ...

вартість

Вибирайте свій варіант і реєструйтесь вже зараз

Цього року у вас є можливість відвідати Фестиваль Marino Yoga Fest (Іспанія) з 06 по 13 березня 2018 та 5-й ювілейний Carpathian Yoga Fest з 03 по 10 червня 2018. Приєднуйтесь, і кожен з цих фестивалів стане для Вас благодатним джерелом унікальних знань і незабутніх емоцій!

Білет Carpathian Yoga Fest 2018 (03-10.06.18)

145
Билет на 7 дней ❤ Carpathian Yoga Fest 2018 ❤ УКРАИНА | 7-days ticket to the Carpathian Yoga Fest 2018, Ukraine
44 часа йога-практик | 44 hours of yoga practice
Лучшие мастера йоги | The best yoga masters
Увлекательная шоу-программа | A fascinating show program
С 01.01.18 – 130€; с 01.03.18 – 145€; с 01.04.18 – 160€; с 01.05.18 – 200€ | From 01.01.18 – 130€; from 01.03.18 – 145€; from 01.04.18 – 160€; from 01.05.18 – 200€
* Ваші квитки будуть приходити на вашу пошту

відгуки

Враження гостей попередніх фестивалів

Галерея

Яскраві моменти Carpathian Yoga Fest 2018

faqs

Коротко про важливе

Фестиваль Carpathian Yoga Fest 2018 розрахований як на новачків, так і на досвідчених практиків. Якщо ви тільки почали цікавитися йогою і боїтеся не витримати фізичних навантажень під час занять, то ваші переживання марні.

Практика йоги – це засіб для пізнання своїх можливостей і виходу за їх межі. Ви отримаєте можливість навчитися правильно дихати, розслаблятися, бути гнучкими і контролювати своє тіло.

Звичайно! Але не всім дітям (особливо, маленьким) буде буде цікаво на рівні з дорослими слухати майстрів підлягає, тому, так як ми не надаємо догляд за дітьми, батькам потрібно продумати їх дозвілля.

Великий плюс, що в місці проведення Фестивалю 2018 є багато варіантів дитячого дозвілля (дивіться сторінку «Для дітей» в розділі «FAQS»).

Один з найбільш вдалих і «комплексних» – це відмінний дитячий табір на базі комплексу «Ізки» для дітей від 6 до 16 років.

У вартість включено:

  • програма майстер-класів з відомими майстрами і вчителями йоги (в залежності від обраного вами варіанту відвідування Фестивалю);
  • розважальна вечірня шоу-програма фестивалю.

Транспорт, харчування та проживання не включені в основні збори. Також пропонуємо наметове містечко для любителів кемпінгу.

 

спонсори

Генеральний спонсор фестивалю Carpathian Yoga Fest 2018
morshinska-logo

Торгова марка «Моршинська» – офіційний водний партнер фестивалю Carpathian Yoga Fest 2018! Бути в гарній формі всім учасникам фестивалю допоможе природна вода «Моршинська», адже завдяки унікальному комплексу моршинських джерел вона щодня забезпечує правильну роботу організму. Будь у формі разом з «Моршинської»! Завжди в формі! Завжди «Моршинська»!

BROCARD-new

Мережа магазинів парфумерії та косметики BROCARD – офіційний б’юті партнер фестивалю Carpathian Yoga Fest 2018. Відкривайте новий фантастичний світ неймовірних ароматів та інноваційних заходів догляду з мультибрендовими магазинами парфумерії та косметики BROCARD. Досконалість, краса та гарний настрій від BROCARD!

партнери

Фестиваль підтримують бренди і організації