fbpx

Запрошуємо виступити на фестивалі!

Наймасштабніший йога-фестиваль в Україні виходить на новий рівень! У процесі підготовки до Carpathian Yoga Fest 2021 ми не просто запрошуємо найвідоміших і найцікавіших особистостей, а й виходимо на полювання за новими талантами! У 2021 році у нас буде 2 окремих потоки, один з яких буде заповнюватися виступами харизматичних і умілих майстрів йоги, яким є що розповісти і показати, але поки вони не «розкручені» і мало відомі.

Якщо ви відноситися до таких людей і дійсно хочете нести благо йоги в маси (або особисто знайомі з такими особистостями), у вас є шанс з нашою допомогою значно розширити свою аудиторію і голосно розповісти про себе всьому йогічному бомонду України і ближнього зарубіжжя. Наші ідеальні кандидати – це люди з високим рівнем практики і власними цікавими розробками.

На конкурсній основі ми хочемо відібрати найкращих.

Більш докладні умови участі в якості викладача на Фестивалі йоги будуть обговорюватися після ознайомлення з вашими методиками і відео.

Тому якщо ви бажаєте:

  • мати безкоштовний доступ до майстер-класів відомих вчителів йоги;
  • представити свій йога-напрямок, методику викладання або школу;
  • охопити цільову аудиторію в місці найбільшої її концентрації

→ запрошуємо вас виступити на VIII Міжнародному фестивалі йоги Carpathian Yoga Fest 2021. Як бонус – професійні фото вашого виступу!

Шановні вчителі йоги! Знання, якими ви можете поділитися з учасниками події, надихнуть їх на практику йоги і допоможуть у повсякденному житті. Всі відвідувачі фестивалю глибоко зацікавлені в розумінні йоги і застосуванні широкого діапазону різних технік йоги. Це творчі, цікаві і допитливі особистості, захоплені йогою і самопізнанням.

Завдяки своїм багатим спеціальним знанням і унікальному досвіду ви можете допомогти іншим зробити перші кроки в практиці йоги з задоволенням, відкриєте нові горизонти своїм учням, зможете їх підтримати незалежно від їх рівня володіння техніками.

Ми, як організатори фестивалю, забезпечимо відповідну атмосферу і комфортні умови перебування, які сприяють обміну думками в теорії, філософії, психології йоги, є фундаментами практики. Також для нас важливо донести інформацію про терапевтичних переваги йоги в порівнянні з іншими системами фізичних тренувань.

Оскільки йога виходить далеко за рамки йога-мату, разом ми в силах допомогти учням осмислити потенціал йоги в перетворенні повсякденному житті, привнести поновлювану енергію і силу в кожну сферу життєдіяльності.

Програма фестивалю йоги Carpathian Yoga Fest 2021 складена з урахуванням інтересів все учасників – буде досить вільного часу для прекрасного відпочинку на еко-курорті «Ізки», а також для практик, занять і спілкування з однодумцями.

З огляду на зростаючий інтерес до здорового способу життя в цілому і до йоги зокрема, підтримайте нашу місію: популяризацію йоги в Україні як складової частини здорового способу життя в комплексі з іншими оздоровчими практиками.

По всіх питаннях звертайтесь за телефоном +38 066 105 21 91.