Займайтесь йогою з українськими вчителями йоги – підтримуйте постраждалих від російського вторгнення!

Йоги України продовжують робити те, що вони вміють найкраще! Допомагати нам залишатися на зв’язку зі своїм внутрішнім світом, душевним спокоєм та усвідомленням власного тіла.

20% від надходжень ми будемо передавати на боротьбу з російськими окупантами чи допомогу постраждалим.
Залишок коштів буде направлено на створення джерел доходу для спільноти йогів України та підтримку нашого проекту.
Додатково ми плануємо збирати цільові пожертви на конкретні потреби наших захисників, до чого може долучитись кожен з вас.

Займайтесь йогою онлайн з викладачами з Києва, Харкова, Львова!

Валентина Малиновська (м.Харків)

Валентина Маліновська — автор та розробник методу Баланс йога. Займається йогою з 1992 року, викладає з початку 2003 року.Брала участь у семінарах Калі Рей (Трай Йога), Рейнхарда Гаментхаллера (школа Д. Брахмачарі), Девіда Свенсона (Аштанга Віньяса), Петрі Райсянена (Аштанга Віньяса), Сергія Агапкіна (Свастха Йога), Шарата Р Джойса, Марка Дербі та Джоан Пельє (Аштанга Віньяса).

Навчалася та сертифікувалася у  Аштанга Йога Центрі за стандартами International Yoga Federation (2008-2009).

Сертифікат інструктора йоги Аштанга Йога Центру, диплом міжнародної йоги Федерації, сертифікат викладача Аштанга Віньяса Йоги (Девід Свенсон).

Двічі пройшла викладацький курс у Марка Дербі та Джоан Пельє (2009 та 2011). Успішно пройшла навчання та сертифікацію в Інституті традиційних систем оздоровлення.

Кваліфікація «Спеціаліст з йогатерапії».

З 2011 року організатор та провідний викладач курсів підготовки тренерів хатха-йоги у Харкові та інших містах України. Напрями занять: Хатха Йога, Йогатерапія, Йога для вагітних. Тренування Валентина Малиновська проводить у стилі Баланс йоги.

Олена Бакай (м.Львів)

Олена Бакай – сертифікований викладач йоги за стандартом RYT 500 від школи «Devdan Yoga International» з акредитацією від організації Yoga Alliance United Kingdom and EU.Засновниця двох йога-студій у Львові та Львівській області.

Диполмований йогатерапевт та спеціаліст з адаптивної фізичної культури для осіб з обмеженими можливостями, реабілітолог. Засновниця двох йога-студій у Львові та Львівській області. Представник найпопулярніших курсів для інструкторів йоги в Україні від школи Devdan Yoga International, яка має право сертифікувати студентів за міжнародними стандартами Yoga Alliance Professional. Офіційний представник школи Devdan Yoga International в Україні.

Практикує йогу протягом 10 років. Викладацький досвід – 7 років.

Йога-терапевт, що має досвід роботи з різними захворюваннями опорно-рухового апарату.

“У своїй практиці ведення занять, як індивідуальних, так і групових, я базуюся на знаннях анатомії, фізіології та біомеханіки людського тіла. При роботі із захворюваннями використовую технічні та методи йогатерапії з науково-доказовою базою. До мене звертаються люди як за грамотною практикою, так і для лікування своїх захворювань.Часто працюю з проблемами хребта, колін та інших частин опорно-рухового апарату.Особливу роль у практиці займаєте місце йогатерапевтичної роботи із захворюваннями нервової системи, ШКТ, дихальної та ендокринної систем.

“Йога для мене – це великий, незвіданий простір для дій! Що більше я поглиблююсь в практику, чим більше дізнаюсь, тим більше я розумію, що ой як багато ще є таємниць! Тому йога – це, в першу чергу, безмежність у всьому – практики, росту в практиці, нескінченність нових усвідомлень і відкриттів!”

“Зовнішні або внутрішні Зміни починаються з нас самих. Якщо нас щось не влаштовує – міняйте, якщо не взмозі змінити – приймайте!!! Йога – це найкращий інструмент для пізнання себе справжнього, своєї істинної природи.”

Константин Яременко (м.Київ)

Викладач традиційної Хатха-Йоги та Йога-Терапії, поет. Випускник стипендії Chevening 2017-18. Закінчив магістратуру Единбурзького університету (Physical Activity for Health, 2018). Пройшов навчання у British School of Yoga з курсів «Викладач йоги», «Йога-терапія» (2013). Практикує йогу з 2000 року, викладає 17 років. Призер змагань з Йога-спорту у Великій Британії (Лондон, 2018). У 2006-2008 роках. працював у тренерському складі науково-методичної групи футбольної команди вищої ліги «Металург-Запоріжжя» у сфері реабілітації та розвитку опорно-рухового апарату футболіста. Викладав йогу в студіях Лондона та Едінбурга. Проводить виїзні тренінги-семінари у Великій Британії, Індії, Україні та інших країнах. Нині викладає йогу у Києві.На групових класах Константин навчає коректній та безпечній практиці асан, використовуючи свої знання анатомії, йога-терапії та принципів компенсації. До структури заняття входить загальна традиційна суглобна гімнастика (Сукшма та Стхул-В’яяма), комплекс йогасан, дихальні техніки (пранаяма) та техніки глибокої релаксації (Йога-Нідра). Зазвичай практика супроводжується докладними теоретичними вставками та тілесними правками за необхідності. Рівень підготовки не є важливим, оскільки Костянтин використовує принцип багаторівневої побудови тренування. Тривалість класу 1 година 15 хвилин.

COSTA YOGA – це симбіоз різних напрямків у Йозі з холістичним підходом до функціонування людського тіла та його здоров’я. Автентична Йога, що вивчається із західною точністю сучасного світу, є більш повними та доступними знаннями про самого Себе.

Потужний спосіб висловити свою підтримку українцям – це долучитись до наших онлайн-занять!

Приєднуючись до нашої маленької спільноти та розповідаючи про неї, ви можете надати необхідну допомогу та підтримку тим, хто бореться за захист своїх домівок і дітей, своєї країни та своєї гордості.
Розвиваючи психічно безпечне та сприятливе середовище йоги, ми можемо допомогти один одному перезарядитися й разом пережити цей надзвичайно травматичний досвід.

Маєте запитання? Для спілкування з організаторами зареєструйтесь у чаті!