fbpx
11 Бер 2020

Оновлена програма CYF2020 вражає та захоплює!

obnovlennaya-programma

Карпатський фестиваль – це колоритна розважальна програма, коло людей, які думають як ви й живуть тими ж пріоритетами, неймовірної краси природа і що головне – багатогранність йогічної практики. Для нас важливо щоб кожен учасник, в незалежності від свого рівня, знайшов щось корисне для себе. Щоб після Фестивалю люди повертались додому не просто відпочившими та задоволеними, але й натхненні й з новими знаннями, які змінять їхнє життя.
Цього року ми запросили цілий ряд топових викладачів, які допоможуть вам краще і ближче познайомитись з новими напрямками йоги:

Рікардо Вієгас

Відкриє стародавні мудри або «йогу для пальців». Це жести, які направляють енергетичний потік тіла, стимулюють ендорфіни, знеболюють, покращують настрій і збільшують життєву силу. Кожен палець пов’язаний з певним органом нашого тіла енергетичним каналом і під час практики відбувається стимуляція всього організму.
Також ви дізнаєтесь більше про Шаткарми – 6 груп очисних практик: Дхауті, Басті, Неті, Тратак, Наулі и Капалабхаті. Вони очищають не тільки фізичне тіло, але й впливають на його тонкі компоненти, забезпечуючи безпечне й успішне просування духовним шляхом.

Сат Бір Сінгх Халса

З 2001 року займається клінічними дослідженнями йоги та впливу практики на організм людини. Він розкаже про значення йоги для організму людини та її застосування в суспільстві. Ви зможете відвідати класи йоги від стресу та безсоння з практикою Кундаліні йоги.

sat bir

Майкл Стюарт

Представить Шанта віра йогу – стиль, який прагне, щоб кожен практикуючий використовував всі якості людського буття з акцентом на джерело і результат двох слів в його назві «спокійна хоробрість мирного воїна».

styuart maykl
Альона Тіхонова

Поєднає у своєму майстер-класі унікальні техніки правок від провідних майстрів Jivamukti Yoga, а також багаторічний досвід викладання і вивчення знаменитих Anatomy Trains in Motions Томаса Майерса.

Tikhonova
Матей Юренка

Представить Шріватса Йогу – унікальний авторський метод реалізації всього людського потенціалу через Йогу, як засіб руху. На його класах ви дізнаєтесь основні навички балансування, покращите гнучкість стегон. Ми вивчатимемо дихання, керовану, послідовну медитацію та привітання сонця для розігрівання тіла.

Yurenko Matey
Інтуїтивна йога в потоці від Елени Морадіту

Протягом двогодинного майстер-класу ми заново возз’єднаємося з Дикою Природою власного існування для цілющих цілей внутрішнього середовища та зцілення Землі-Матері, Пачамама. Стародавня Мудрість Йоги, Священний Екстатичний Танець та Цілющі Техніки у шаманській традиції, Інь Йога, Творчий Потік, потужне дихання Крія, ритуали мантри, Медитація Самоусвідомлення – це деякі з технік, які ми збираємось використовувати, для досягнення наших цілей (служити нашому призначенню). На майстер-класі з Дхарма-йоги ви віднайдете гармонію з собою та навколишнім світом через асани, дихальні практики й медитацію, а також зрозуміти мову свого тіла.

moratidu
На класах Руслана Клейтмана ви дізнаєтесь про:

Місячну Мандалу – універсальну схему формування послідовностей поз сидячи, на основі напрямків рухливості для хребта. Руслан проведе клас присвячений Шиві і різним його іпостасями. Послідовності складаються з: Ритуальних асан і мудр, присвячених Шиві: Шива Намаскар, Шива Натарадж (божественний танцюрист), Рудра (руйнівник). Ви дізнаєтеся секрети Плавного Руху і повітряні переходи з пози в позу в потоковій практиці Віньяс.

Kleytman
Урок екстатичного танцю від Лоренса Джея

Одне з найдивовижніших вражень, яке ви можете отримати! А також URBAN HOT YOGA з потужною музикою, швидким переходом дихання, включаючи зворотні прогини, згини і нахили вперед. Ця практика розігріє вас і створить максимальний спокій у вашому тілі.

lourens dzhey

Не забувайте також про лекторій Карпатського фестивалю, на якому піднімуться теми не лише для глибшого пізнання йоги, але й ті, котрі будуть цікаві йогам, що прагнуть розвивати йогу та поширювати її. А для повного релаксу та відпочинку ми продумали насичену розважальну програму!

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

*

code