fbpx
12 Бер 2020

Неймовірна шоу-програма: майстерність Джоті вражає!

Kristiana-Dzhoty-banner

Навіть якщо ви завзятий скептик і не вірите у магію, виступи Крістіана Джоті Варе не залишать вас байдужим. Цей унікальний чоловік, «громадянин світу» поєднує безліч талантів. Крістіан є неперевершеним музикантом: майстерно грає на гітарі, діджеріду, флейті, африканській перкусії (дум, джамбе фола), а також займається йогою й капоейрою. Та головне – Крістіан відомий як унікальний майстер захопливого жонглювання кришталевими сферами.

Варе народився в Парижі, але живе в Індії і Гоа. Своє життя він присвятив вивченню потенціалу людського організму. Джоти (Jyoti) – псевдонім, який він отримав в Індії, прогулюючись вулицями Раджастана з кришталевою кулею на голові, світло всередині сфери переломлювалося й виникало яскраве сяйво. Люди нарекли його «Jyoti» – «Божественне сяйво». Так француз став для Індії певним уособленням магічного світла.

Шоу-програма Крістіана Джоті Варе на Carpathian Yoga Fest 2019 викликала справжній фурор! Спочатку була медитативна музика, яка виконувалася на етнічних інструментах різних народів світу. Звуки розливалися по залі, наповнюючи її чарівними мелодіями, огортаючи всіх присутніх. Кожен міг відпустити свої думки, заглибитися всередину себе.

Kristiana-Dzhoty

А в кінці музичної програми очікувала головна «фішка» йога-ілюзіоніста: магічні трюки з кришталевими сферами. Джоті настільки віртуозно їх виконував, що ніхто не міг зрозуміти, як все відбувається! Кулі зависали у повітрі, наче невагомі, перекочувалися по тілу Крістіана, ніби жили своїм життям …

Kristiana-Dzhoty-Vari

Усі безвідривно дивилися на руки мага, прагнучи зрозуміти таємницю шоу! Це насправді вражало. Здавалося, Варе народився із цими кулями. До речі, Джоті єдиний у світі йог, який вміє утримувати на голові три кришталеві сфери одночасно. Крістіан Варе ніби доводить незаперечність впливу розуму на матерію, оскільки змушує кришталеві кулі ігнорувати закони фізики. Що ж це – ідеально відшліфований фокус або все ж магія?

Зрозуміти загадку трюків намагається багато хто. Але тільки тривалі тренування, надзвичайна концентрація уваги й спритність рук допомогли Джоті освоїти дійсно чарівне мистецтво, яким сьогодні захоплюються мільйони людей. Любителі всього екзотичного, таємничого їдуть на Гоа тільки задля того, щоб побачити магічну майстерність Крістіана «Божественне сяйво».

0 Коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

*

code