fbpx

Безкоштовні заняття йоги з кращими вчителями йоги в реальному часі!

Кожної неділі — приєднюйтесь до Carpathian Yoga Fest!

Ми об'єднали всі переваги онлайн-класу з усім, що ви цінуєте в "Live" занятті у студії. Практика йоги онлайн з визнаними вчителями, з якими ви не маєте можливості практикувати в "реальному житті", і водночас відчуття енергії живого потоку!

Відчуйте зв'язок з вчителями та практиками, задайте питання після ефіру — отримайте відповіді в режимі реального часу!

Практикуйте у зручному місці з будь-якої точки планети!

youtube-6-128
Отримайте зручний доступ: безкоштовно і без додаткової реєстрації. Лише один клік — і ви вже на Live занятті на YouTube каналі Hebeyos. Відчуйте внутрішню зв'язок з іншими практиками!
1419255
Розкрийте багатогранні знання йоги, практикуючи різні стилі та напрямки! Додаткові ефіри на тему аюрведи, харчування, історії, анатомії, філософії йоги, біомеханіки чекають на вас.
chat-4-128
Спілкуйтеся в чаті з учасниками! Задавайте питання, обговорюйте заняття, діліться своїм досвідом, зустрічаючи однодумців. Станьте частиною спільноти "Йога — твоя суперсила!" для натхнення та підтримки!
yoga-128 (1)
Зосередьтесь на 100% на власній практиці, без відволікаючих факторів, можливостей порівнювати або конкурувати. Отримайте прогрес, виявлення та виправлення помилок. Йога доступна для всіх!

Для отримання додаткової інформації та спілкування з організаторами реєструйтесь у чаті!

Програма найближчих занять

Наталія Салітра
Тема заняття: статична та динамічна практика. Робота з суглобами.
Олена Бакай
Тема заняття: Раджакапотасана — королева асан. Розбір асани, коректна підготовка та виконання.
Константин Яременко
Тема заняття: Йогатерапія дихальної системи.
Едуард Голяк
Тема: Після святковий детокс: маюрасана, скрутки, складки.
Олена Лазарева
Тема заняття: Йогатерапія як універсальний інструмент здоров’я та молодості.

Записи минулих занять на каналі Hebeyos. Підписуйтесь, обіцяємо, буде цікаво!

Елена Бакай
Тема заняття: Раджакапотасана
Едуард Голяк
Тема заняття: Йогадетокс: Маюрасана, скручування, складки.
Регіна Раїнська
Тема заняття: Розвиток гнучкості та міцності ніг. Практика всіх видів шпагату в традиції йоги.

Переваги занять онлайн-йогою в формате LIVE

Мотивація

Відсутність спілкування є реальною проблемою, а сучасні технології часто віддаляють нас ще більше. Живі трансляції дають відчуття єдності та взаємозв'язку, а спільний чат учасників дозволяє обговорити результати та надихати один одного. Це чудовий спосіб залишатися мотивованим!

Вибір

Не потрібно сідати в літак, їхати в ретрит або оплачувати дорогі семінари, щоб навчатися у відомих викладачів — у вас є доступ до їх мудрості та уроків у будь-якому місці. Існує величезна кількість стилів та напрямків йоги, онлайн ви можете легко спробувати знайти той, який створений для вас.

Спільнота

Перебування в ізоляції протягом тривалого часу погано впливає на психологічне здоров'я. Заняття онлайн в прямому ефірі — чудовий спосіб знайти нових друзів та спілкуватися з однодумцями, навіть якщо вони живуть за тисячі кілометрів. Без бар'єрів і кордонів — просто спільнота тих, хто любить йогу і отримує — задоволення від неї.

Комфорт

Просто розгорніть килимок для йоги, увімкніть урок – готово! Онлайн йога допоможе займатися з задоволенням. Такий формат – це чудовий спосіб побудувати власні відносини з йогою та зробити їх більш особистими і глибокими. Ми впевнені, що ви знайдете улюблене місце для практики, з атмосферою, яка сприятиме ефективності заняття.

Спільнота Yoga Online CYF в Telegram!