FAQS

Коротко про найважливіше

Місце проведення фестивалю – еко-курорт «Ізки». Еко-курорт «Ізки» знаходиться в 20 км від закарпатського селища Міжгір’я, біля підніжжя гори Магур, в селі Ізки, в долині річки Репінка, в двадцяти кілометрах від районного центру.

4-9 вересня травня 2022 року.

Якщо ви хочете отримати нові враження, поліпшити здоров’я і фізичну форму, відчути повноту життя, зрозуміти себе і знайти свій шлях практики йоги – варто відвідати фестиваль йоги Carpathian Yoga Fest.

Це широкі можливості спілкування з однодумцями і знайомства з відомими майстрами йоги, надихаючі майстер-класи від видатних фахівців і заняття, які покращують здоров’я і самопочуття, поєднання активного відпочинку на природі зі спокійним спогляданням мальовничих гірських пейзажів, відмінна нагода ознайомитися з різними методиками викладання і техніками йоги.

На Carpathian Yoga Fest вас чекає:

  • просторий зал для практик йоги;
  • проживання у комфортабельних номерах комплексу «Ізки»;
  • наметове містечко – для любителів кемпінгу;
  • спеціальна кухня для вегетаріанців, веганів і сироїдів;
  • презентації, майстер-класи та тренінги від відомих практиків і теоретиків йоги;
  • унікальний простір для реалізації творчих можливостей кожного учасника;
  • для любителів активного відпочинку у вільний час будуть проводитися екскурсії Карпатами, катання на конях, велосипедах та багато іншого;
  • у вечірній вільний час – різноманітні музичні шоу-програми в стилі ambient, new age music і мантри.

Всі ми любимо гори, гірські мандрівки, але в регіоні погода дуже мінлива, і ви повинні спланувати, що необхідно взяти з собою. У Карпатах дні можуть бути теплими, а ночі – досить холодними.

Візьміть на всякий випадок шапку, куртку, дощовик разом з сонцезахисним кремом і відповідним зручним одягом і взуттям.

Якщо плануєте проводити час у воді, візьміть приналежності для плавання. Якщо збираєтеся в похід або будете розважатися інакше, вдома завчасно потурбуйтеся про відповідний набір речей.

Звичайно, не забудьте ваш килимок, спортивний одяг та аксесуари для занять, яким ви віддаєте перевагу! Ви також можете взяти блокнот і ручку, щоб записувати найважливіше.

У місці проведення надається бездротовий доступ до Інтернету.

Звичайно! Але не всім дітям (особливо, маленьким) буде цікаво на рівні з дорослими слухати майстрів подовгу, тому, так як ми не надаємо догляд за дітьми, батькам потрібно продумати їх дозвілля.

У вартість включено:

  • програма майстер-класів з відомими майстрами і вчителями йоги (в залежності від обраного вами варіанту відвідування Фестивалю);
  • розважальна вечірня шоу-програма фестивалю.

Транспорт, харчування та проживання не включені у вартість квитка. Також пропонуємо наметове містечко для любителів кемпінгу.

Фестиваль Carpathian Yoga Fest розрахований як на новачків, так і на досвідчених практиків. Якщо ви тільки почали цікавитися йогою і боїтеся не витримати фізичних навантажень під час занять, то ваші переживання марні.

Практика йоги – це засіб для пізнання своїх можливостей і виходу за їх межі. Ви отримаєте можливість навчитися правильно дихати, розслаблятися, бути гнучкими і контролювати своє тіло.

Так, проте наші цінові пропозиції поширюються лише на час проведення фестивалю. Тим не менш, ви можете продовжити відпочинок на курорті після або до відкриття.

Так! Ми раді будь-якій вашій допомозі! Ми особливо потребуємо волонтерів для охорони і організації Фестивалю. Будь ласка, напишіть нам за адресою: carpathianyoga@gmail.com.

Поставте своє запитання організаторам фестивалю!

Організатори фестивалю готові відповісти на всі ваші запитання. Ми починаємо роботу над другим блоком питань-відповідей про наш фестиваль, який хочемо зробити максимально корисним для гостей Carpathian Yoga Fest. Чекаємо ваші питання з нетерпінням!