fbpx
Sarahman

Володимир та Тетяна Сарахман

Show program

Sarahman

Володимир та Тетяна Сарахман

Подружжя Володимир та Тетяна Сарахман — інструктора з нада йоги (йога звуку), звукотерапевти, володіють унікальною авторською методикою відновлення природного емоційного стану за допомогою звуко-резонансної терапії. Понад 10 років практик духовного і особистісного зростання (йога, цигун, робота з голосом, тілесно-орієнтована терапія, методики інтегративного дихання, східні єдиноборства).

Чи був у вашому житті досвід катання на американських гірках? А занурення з аквалангом в глибини океану? Можливо ви стрибали з парашута або маєте досвід банджі-джампінгу?

Ось такого рівня емоції і переживання ви зможете відчути на нашому сеансі «Купання в цілющих звуках тібетських співочих чаш та гонгів»!

Тонке відчуття простору, один одного, яке раптово перетікає в неймовірний драйв і загострення пристрастей, і знову м’яке занурення в глибини своїх чуттєвих переживань змінюється передачею неймовірно піднесеного стану безумовної Любові і Радості Буття…  І все це в потоці цілющих звукових вібрацій, народжуваних древніми сакральними обертоновими інструментами…

Для вас будуть звучати обертонні інструменти з колекції народів світу, такі як: тибетські співочі чаші, гонги, валдайські і російські нада-дзвіночки, тувинські варгани, шум струмка, дайва, перкусійні інструменти.  Це сакральні інструменти, які створюють живе цілюще поле вібрацій, володіючи властивостями швидко відновлювати і гармонізувати емоційний стан, структурувати простір навколо чи звільнити доступ до інформації, яка заблокована в глибинах свідомості…

Після взаємодії з ними, з’являється ясність думок в голові, зникає внутрішній конфлікт, відновлюються первинні вібрації усього тіла і внутрішніх органів, приходить чисте сприйняття навколишньої дійсності, не обумовлене ніяким стороннім впливом! Саме в цьому стані ми справжні! Це стан гармонізації на усіх рівнях!

%