Володимир Джандов

Professional Yoga Izki

Володимир Джандов

Володимир розпочав свій шлях саморозвитку у віці 12 років, вперше відкривши та придбавши у східних бойових мистецтвах, і займається йогою більше двох придбань та викладає з 2002 року.

Він навчався у деяких з кращих представників США, Європи та сім’ї Айенгар в Індії та займається поглибленням своїх знань та досвіду у своїй галузі.

У 2017 році він закінчив трирічну програму терапевтичної йоги у Лос-Анджелесі, коли цікавився методами лікування.

Спираючись на свій різноманітний досвід та призначення, Володимир має динамічний та творчий стиль викладання та пропонує свої рішення для виявлення їх представлених обмежень, заохочуючи їхню безпеку, методично пробувати рідше викладають асани та використовує свій гумор, щоб взаємодіяти та вирішувати. швидка увага до всіх присутніх у кімнаті.

Тренер-педагог, він володіє школою йоги – Ратна йоги, з міжнародним сприйняттям, і багато років відчуває, реалізує майстер-класи у студії на кожному рівні, реалізує ретрити йоги у різних екзотичних та цікавих місцях по всьому світу, коли не зустрічається, Влад доступний в Район Барселони.

Майстер класи Володимира на CYF2022

Віньяса Айєнгара

Це значна послідовність, заснована на вирівнюванні, яка включає природну структуру в межах поз, включаючи пози стоячи, прогини назад, нахили вперед, інверсію, баланси рук і скручування. Заняття Айенгар Віньяса найкраще підходить, якщо ви фізично активні, пов’язані з серйозними позами йоги і цінуєте практику, що бадьорить і фізично складна.
Цей метод є ігровим і доповнюється статистичним утриманням поз протягом часу, спрямованого на заняття йогою Айенгара, оскільки він покращує координацію, зміцнює серцево-судинну систему, загальну спритність, що допомагає нам залишатися гнучкими у зеніті нашого життя. .
Він підходить для всіх у загальній формі, за винятком студентів з відділеннями серця та старше 60 років.

Інтенсивні версії

Поглибіть своє розуміння та практичні знання про перевернені пози, такі як серія Пінча Маюрасана, Ширшасана та Сарвангасана, а також їхні варіації, як цей вчений метод Айенгара.
Цей клас переверне ваш світ з ніг на голову, щоб вивчити динаміку перевертання тіла, виражену іншу природу для зростання, а також вивчає протиборчі сили у грі Inversions.
Особлива увага буде приділена знаходженню природного балансу у кожній із перевернутих поз.
Пропонована послідовність поз, яка підготує вас до практики інверсії, яка допоможе вам зміцнити впевненість у собі, безпеку, щоб практикуватися з використанням реквізитів, як ремені, блоки та ковдри. Усі рівні, крім повних новачків

Терапевтичне застосування асан йоги

Ми звертаємось до найпоширеніших проблем серед студентів:
Болі в попереку, колінах, інших і шийних та будь-яких запитах, що виникають у цей час.
Це буде практичне заняття, яке рекомендується як вчителям, так і учням із вищезазначеними завданнями.