fbpx

Валентина Маліновська

Professional Yoga Bukovel

Валентина Маліновська

Валентина Маліновська — автор та розробник методу Баланс йога. Займається йогою з 1992 року, викладає з початку 2003 року.

Брала участь у семінарах Калі Рей (Трай Йога), Рейнхарда Гаментхаллера (школа Д. Брахмачарі), Девіда Свенсона (Аштанга Віньяса), Петрі Райсянена (Аштанга Віньяса), Сергія Агапкіна (Свастха Йога), Шарата Р. Дербі та Джоан Пельє (Аштанга Віньяса).

Навчалася та сертифікувалася у московському Аштанга Йога Центрі за стандартами International Yoga Federation (2008-2009).

Сертифікат інструктора йоги московського Аштанга Йога Центру, диплом міжнародної йоги Федерації, сертифікат викладача Аштанга Віньяса Йоги (Девід Свенсон).

Двічі пройшла викладацький курс у Марка Дербі та Джоан Пельє (2009 та 2011). Успішно пройшла навчання та сертифікацію в Інституті традиційних систем оздоровлення (Москва, 2010-2011). Кваліфікація «Спеціаліст з йогатерапії».

З 2011 року організатор та провідний викладач курсів підготовки тренерів хатха-йоги у Харкові та інших містах України. Напрями занять: Хатха Йога, Йогатерапія, Йога для вагітних. Тренування Валентина Малиновська проводить у стилі Баланс йоги.

Класи Валентини Маліновської та Ігоря Ткачова на CYF2022 Bukovel:

Здорова шия.

Всім знайоме почуття коли хочеться розім’яти шию? На цьому класі ми докладно розповімо як потрібно поводитися з вашою шиєю і що вона здатна витримати) так само ми розберемо структури, які зношуються і травмуються і обговоримо головні болі пов’язані з шиєю, а в практичній частині будуть техніки вправи на зміцнення стабілізаторів та зняття напруги в області шиї та трапеції. Якщо ви сучасна людина і у вас є проблеми або ви хочете їх уникнути заздалегідь, то цей клас як раз для вас.

Йогатерапія кульшового суглоба.

Всі крім вас сидять у лотосі і виглядають духовно просунуто, а у вас біль у колінах тільки росте … Якщо тренер зміг, то і ви те саме зможете, серйозно? На цьому класі ми розберемо на скільки різними за будовою можуть бути тазостегнові і з’ясуємо які саме у вас і чого вам варто уникати, навіть якщо добре розім’ятися.

Здоров’я репродуктивної системи.

Що таке дисрегуляторні порушення та як із цим працювати методами йога-терапії. Розберемо які можуть бути протипоказання до практики та які показання. Поговоримо про важливе.