fbpx
Tat'yana Budnyak

Тетяна Будняк

Yoga teacher

 Tetyana BudnyakТетяна Будняк

“Завжди, коли розповідаю про йогу, як я почала нею займатися, як все стартувало, завжди починаю з – “А це все – МАМА”. Вона мене підштовхнула. А було все так: “Таня, у мене болить спина. Треба займатися. Відкривай групу”. І закрутилося – спочатку аматор-ютюбівець, потім був пілатес, стретчінг, ось так я опинилася в студії А. Сідерського на йога-навчанні. Тут я отримала безцінні знання. І у Мами спина уже не болить. Тепер у мене МАМА-ЙОГ!

З перших хвилин знайомства з Йогою 23 зрозуміла, наскільки це моє. Тут немає зайвої езотерики, зайвих рухів, зате є чітка і максимально ефективна структура, яка дозволяє зжати час, необхідний на практику до мінімуму, але при цьому отримати максимум результату.

Для мене Йога – це тренування, яке змінює не лише ваше тіло, але й сприйняття життя. Вона змінює ваше обличчя на постійно щасливе і задоволене (без будь-яких додаткових засобів).

Йога – це унікальна самодостатня система. Вам буде досить просто займатися НЕЮ. Можна ще додатково бігати, плавати, займатися фітнесом… (при бажанні). Але сама по собі йога розвиває усі якості тіла без будь-яких інших занять. Вона дає дещо більше – порядок в голові.”

Класи Тетяни Будняк на CYF 2020:

Йога – сильне і гнучке тіло.

Йога, як інструмент для здорової спини.

%