fbpx

Селім Генісол

Professional Yoga Flow

Yoga Base Flow (4)

Селім Генісол

Живе в Анталії і володіє студією йоги YOGA MOLA, де він проводить групові заняття і програми підготовки вчителів. Викладає хатха-йогу, віньяса йогу, пранаяму і медитацію, аюрведичні потоки йоги, інь-йогу.

Також він отримав сертифікат Yoga Alliance 500 Hours TT, 500 ERYT. Закінчив свою 200-годинну програму підготовки вчителів тут, в Туреччині, У 2015 році, пізніше, в 2016 році, успішно закінчив 300-годинну програму підготовки вчителів в індійській Рішікешській школі йоги і медитації AYM. Освоїв вчення про медитації в 2017 році в Катманду, Непалі, в монастирі Джові Кадхампа з Таші Ньяма Ліма. У нього була можливість поліпшити свою практику з такими визначними вчителями, як Кемерон Шейн, Ділан Вернер, Сіань Ширман, Костянтин Чаренсіус, Годфрі Деверо, Дезіре Рамбо, Девід Корнуелл і Зейнеп Аксой. Селім також вивчав аюрведу, інь-йогу,  астрологію і все ще продовжує вивчення ведичної астрології. Тепер він з любов’ю і пристрастю ділиться досвідом і знаннями зі своїми учнями.

Класи на Селіма Генісола на СYF 2021

Практика з хатха-йоги – «Відкриття серця».

На цьому практичному занятті ви навчитесь підключати себе на більш глибокому рівні. Основи хатха -йоги допоможуть нам відкрити своє серце у своїй практиці з радістю та співчуттям. Цей потік дасть вам можливість відкрити себе у своєму мужньому серці.

Лагідний потік Віньянса Флоу/ Розкрийте радість.

На цьому практичному занятті ви дізнаєтесь, як насолоджуватися ніжними рухами, коли приєднуєтесь до свого дихання. За допомогою потоку віньяси ви відкриєте своє тіло по-іншому, дозволите собі ігровий підхід, щоб пізнати свою внутрішню радість.

Тао Віньянса та Інь Йога / Потік золотих насінь.

Це практичне заняття дозволить вам уповільнити та переоцінити своє внутрішнє буття. Розуміння вашої внутрішньої істоти як «ЗОЛОТОГО НАСІННЯ», яке повільно зростає в реальному часі. Ви будете глибше підходити до себе у співчутливій формі інь -йоги і відкриватимете себе повільніше.

Аюрведичний потік / Коріння та зростання.

На цьому занятті ви освоєте аюрведичний підхід до практики асан та дізнаєтесь, як ми пов’язуємо внутрішню мудрість із “SWASTA” у нашому повсякденному житті та практиці асан. Аюрведа нагадує нам, що ми є частиною природи, і вчить нас бути в гармонії з нею. На занятті ми дізнаємось, як зв’язатися з довкіллям так, щоб знайти баланс у практиці асан та повсякденному житті.

%