fbpx
sati_mata

Саті Мата Джі

Yoga teacher

sati_mata

Саті Мата Джі

Сати Мата — Майстер Гімалайської Сіддха-йоги. Провівши багато років в практиках в Гімалаях і подорожуючи по стародавніх місцях сили і практикуючи там, вона проводить семінари по всьому світу. Її розклад складено на два роки вперед і тисячі учнів чекають її повчань в різних кінцях світу.

Вона єдина на території СНД і Європи з учнів відомого реалізованого Махайога Пайлота Бабаджі, хто дає Дікшіт (ініціацію) в Гімалайську сіддха-йогу. Пройшовши шлях від відомої і успішної бізнес-леді, ставши кандидатом наук з психології, з 2006 року залишила все і присвятила своє життя вивченню святих писань, практиці йоги і реалізації.

Сьогодні Саті Мата є автором понад 15 виданих в Росії і Україні книг з йоги та саморозвитку і творцем кількох глибинних програм по самореалізації особистості. Вона президент «Асоціації Гімалайської Йоги Пайлота Баби» в Україні, а також засновник і глава «Міжнародної Академії Гімалайської Сіддха-йоги» в Україні, Росії та Європі, яка випустила понад 500 викладачів йоги, які працюють по всьому світу.

%