Ruslan Kleytman

Руслан Клейтман

Yoga teacher

Ruslan Kleytman

Руслан Клейтман

Руслан Клейтман засновник інтегративного стилю Акхіла Йоги. Руслан — вічний учень Духа, Життя і Мистецтва Руху.

Він багато подорожував по світу в пошуках духовних наставників і навчався у відомих Майстрів в ашрамах і монастирях в Індії і Південної Кореї.

На своєму духовному шляху він зустрів Свамі Мрітунджайа Тіртха джи, майстра, який посвятив його в систему Сіддха Йоги. 18 років практики фізичної йоги, медитацій і вивчення священних писань синтезувалися в систему Акхіла Йоги.

Цей метод являє собою цілісний, науковий підхід до практики йоги, який вчить працювати над гармонізацією і балансом, зціленням і зміцненням всіх рівнів людських проявів: фізичного, енергетичного, емоційного, інтелектуального і духовного.

Руслан створив і викладає 200 і 500-годинні тічерз-тренінги Акхіла Йоги, Кула —  сім’я Акхіла Йоги налічує сотні сертифікованих студентів по всій земній кулі.

Метод Акхіла Йоги розширює можливості студентів і створює найбільш благодатне середовище для духовної трансформації, особистісного росту і самореалізації.

 Класи Руслана Клейтмана на CYF 2020:

Місячна Мандала

Універсальна схема формування послідовностей поз сидячи, на основі напрямків рухливості для хребта.

Елегантний і ефективний авторський метод організації послідовностей, заснований на розумінні 6-ти напрямків рухливості хребта. В рамках даного класу ми розберемо класифікацію асан в залежності від вихідних положень сидячи, а також дослідимо їх варіації за допомогою поздовжніх, поперечних і скручуючих Віньяс. Найсучасніша інформація за принципами побудови послідовностей і відбудови асан в положенні сидячи.

В рамках даного заняття будуть висвітлені наступні теми:

 • Принципи організації поз на основі базових положень сидячи.
 • 6 напрямків рухливості хребта.
 • Альтернативні віньяси.
 • Ієрархія напрямків рухливості, безпека і ефективність.
 • Просунуті варіації асан і Віньяс.
 • Наука і мистецтво створення різноманітних послідовностей асан в положенні сидячи.

Танцюй з Шивою

Руслан проведе клас присвячений Шиві і різним його іпостасями.

Послідовності складаються з: Ритуальних асан і мудр, присвячених Шиві: Шива Намаскар, Шива Натарадж (божественний танцюрист), Рудра (руйнівник). Ви увіллєтеся в потік Віньяс, граціозно перетікаючи з пози в позу в йогічному танці, ніби беручи участь в Космічному Танці Творіння під ритм барабана Шиви Натарадж. Потік включає грайливу і захоплюючу динамічну хореографію поз, присвячених Шиві і рухами рук «Шива-Ната» з акцентом на синхронізацію дихання з рухом, мудри, бандхі, а також пранаяма і медитація з «Вігьяна Бхайрава Тантри».

Політ Гаруди – Акхіла Йога

Принципи Плавного Руху. Віньяси-Переходи. Стрибки. Мистецтва балансу.

Гаруда в індійській міфології – священний птах, який може змінити форму по ситуації: стати маленьким або перетворитися в гіганта. Він легко і швидко пристосовується, розумний і дуже сильний, запеклий противник зла і несправедливості. Ми налаштуємося на архетип Гаруди і проявимо його якості в практиці.

На цьому семінарі ви дізнаєтеся секрети Плавного Руху і повітряні переходи з пози в позу в потокової практиці Віньяс. Послідовність “Вітань Воїна сонця” з органічними вставками розборів і пояснень: стрибків, стійок на руках, і мистецтва балансу в асанах.

Лекція – Анатомія Тонкого Тіла – Таємниці освоєння поз

На цьому семінарі ви дізнаєтеся як влаштовано тонке тіло і отримаєте ключ до розуміння, як використовувати приховані в ньому механізми. Навчитеся активувати і управляти енергетичними потоками і як за допомогою Йога-терапії вилікувати плоскостопість, болі в спині, відкоригувати хребет. Фізичному тілу потрібна певна електрична напруга (6.7-7.2 вольт), щоб якісно функціонувати і мати ресурси, енергію для відновлення і трансформації. У семінарі будуть дані теоретичні та практичні інструкції по застосуванню Пранічних Вітрів (Вайю), енергетичних замків (бандх – мудр) стоп і долонь, що дозволить вам знайти легкість і силу в тілі, активувати вашу енерго-електричну систему в оптимальний режим роботи. У практичній частині семінару в ритмі Віньяаса-Крама йоги під саундтрек від реггі до мантр ми закріпимо експериментально всі отримані знання.

Тези:

 • Використання енергетичних замків (бандх і мудр).
 • Система Пранічних Вітров (Вайю).
 • Контактні точки в тілі для збереження та накопичення енергії (прани).
 • Актуалізація природних вібраційних потоків сили у вашій практиці.
 • Енергетичні Мікро і Макро орбіти.
 • Енерго-геометрична модель Всесвіту – Тривимірний Тор.

%