Равіндер Джангра

Professional Yoga Marino

Равиндер Джангра (Ravinder Jangra)

Равіндер Джангра, народжений в маленькому індійському селі в штаті Харьяна.

Вперше хлопчик дізнався про йогу від свого батька, який вранці практикував асани, пранаяму і медитацію. У 12-річному віці він вступив в ведичну школу з вивчення стародавніх текстів (Рігведи), мантр і йоги, а в 16 років за наполяганням вчителя відправився в Рішікеш до Гуру для подальшого навчання. У житті юнака настав переломний момент, коли весь свій час і думки він почав присвячувати практиці йоги.

Равіндер вивчає йогу більше 20 років, є чемпіоном Індії по йога спорту і сертифікованим викладачем Йога Альянсу: SYT Yoga Alliance Professionals.

На певному етапі життя Равіндер йде в відлюдництво і живе в маленькій хатині на березі річки Ганг в Гімалаях, де проходить шлях учнівства у потужних майстрів, йогів-самітників. В цей же час, дізнавшись про його знання в області Йоги і йогатерапіі, до нього починають приходити учні з Рішикеша.

Після трьох років відлюдництва Равіндер повертається в суспільство. Вибравши найкраще з традицій, використавши свій досвід і вклавши душу, засновує школу Tapasya Yoga в Рішикеші.

Також він закінчує університет з дипломом магістра «Наука Йоги», отримує ступінь доктора філософії (PhD) і проходить курси йогатерапіі і натуропатії.

Равіндер проводить групові та індивідуальні заняття, семінари, тренінги для вчителів йоги. Майстер приділяє велику увагу застосуванню йогатерапіі для лікування різних захворювань, допомагаючи людям знову знайти здоров’я, радість і гармонію в житті.

У 2016 році Равіндер Джангра був одним з хедлайнерів Carpathian Yoga Fest і залишився в пам’яті учасників, як цікавий і харизматичний учитель з високим рівнем підготовки і величезним багажем знань!

Майстер-класи Равіндера на MYF2022:

Баланси на руках: послідовність виконання, користь, правила безпеки.

Плюс скручування.
Баланси як спосіб роботи з тілом, розумом та праною. Заняття підійде і новачкам. Ми йтимемо від простого до складного. Тому всі зможуть відчути користь стояків на собі.

Кунжала: демонстрація та пояснення техніки виконання. Практичне заняття для всіх учасників.

Вамана дхоуті – одна з найважливіших очисних технік у йозі.
Ми пояснимо її користь для здоров’я тіла та розуму: серце, ШКТ, нервова система, очищення органів дихання і т.д.

Підготовка до Пранаями. Особливості сезонних дихальних вправ.

Що таке пранаяма?
Що таке прана?
Чи є техніки дихання пранаямою?
Пранаяма у восьми ступінчастій йозі Патанджалі.

Розкриття понять дхарани та дхьяни у практиці мантра йоги.

Практичне заняття зі співом мантр та відстеження того, як древні мантри на санскриті впливають на наше тіло, розум і свідомість.
Як дхарана – концентрація і дхьяна-медитація природним чином проявляються і зростають у житті людини.