fbpx

Равіндер Джангра

Yoga teacher

Ravinder Jangra
Равіндер Джангра

Равиндер Джангра (Ravinder Jangra)

Равіндер Джангра, народжений в маленькому індійському селі в штаті Харьяна.

Вперше хлопчик дізнався про йогу від свого батька, який вранці практикував асани, пранаяму і медитацію. У 12-річному віці він вступив в ведичну школу з вивчення стародавніх текстів (Рігведи), мантр і йоги, а в 16 років за наполяганням вчителя відправився в Рішікеш до Гуру для подальшого навчання. У житті юнака настав переломний момент, коли весь свій час і думки він почав присвячувати практиці йоги.

Равіндер вивчає йогу більше 20 років, є чемпіоном Індії по йога спорту і сертифікованим викладачем Йога Альянсу: SYT Yoga Alliance Professionals.

На певному етапі життя Равіндер йде в відлюдництво і живе в маленькій хатині на березі річки Ганг в Гімалаях, де проходить шлях учнівства у потужних майстрів, йогів-самітників. В цей же час, дізнавшись про його знання в області Йоги і йогатерапіі, до нього починають приходити учні з Рішикеша.

Після трьох років відлюдництва Равіндер повертається в суспільство. Вибравши найкраще з традицій, використавши свій досвід і вклавши душу, засновує школу Tapasya Yoga в Рішикеші.

Також він закінчує університет з дипломом магістра «Наука Йоги», отримує ступінь доктора філософії (PhD) і проходить курси йогатерапіі і натуропатії.

Равіндер проводить групові та індивідуальні заняття, семінари, тренінги для вчителів йоги. Майстер приділяє велику увагу застосуванню йогатерапіі для лікування різних захворювань, допомагаючи людям знову знайти здоров’я, радість і гармонію в житті.

У 2016 році Равіндер Джангра був одним з хедлайнерів Carpathian Yoga Fest і залишився в пам’яті учасників, як цікавий і харизматичний учитель з високим рівнем підготовки і величезним багажем знань!

Пранаяма і пратьяхара.

%