Прашант Джахмола

Professional Yoga Izki

Прашант Джахмола

Живе в Рішікеші (Індія)
Майстер науки йоги, біхарська школа йоги
Сертифікований викладач йоги – біхарська школа йоги
Майстер санкх’я-йоги, йогсутри Патанджалі, Бхагват-Гіти, тарк-сангра та стародавнього тексту хатха-йоги, які написані на санскриті.

Засновник yogavidyaschool в Рішікеші, де проводяться різні традиційні та ведичні дослідження йоги.

Зараз практикує аштанга віньясу в кпджайі Майсур.

Також займається докторською дисертацією з йоги.
Тепер ділиться стародавніми практиками йоги, які пояснюються в Писаннях.

Класи Прашанта на СYF2022 Izky:

Історія йоги

Як ми всі знаємо, йога – це ідеальна практика цілісного життя. Але багато хто з нас не знає, як це може бути цілісним життям, якою є історія і яка була мета йоги в давні часи. Оскільки цілісне життя нашого часу була метою давніх часів. У цій темі я поясню справжню історію йоги, як вона починала те, що було метою, повільно, повільно, коли час змінився, яка мета стала і яка мета зараз.

У цій темі також розповідається про лінію передачі та традиції йоги в різних галузях, таких як хатха-йога, бхакті-йога, карма-йога, тантра-йога, кундаліні-йога і т.д.

З цією темою люди матимуть чітке уявлення про те, які традиційні традиції є наступними, і які традиції вони повинні слідувати, і яка мета їхньої практики йоги.

«Пранічне Очищення»

У нас є п’ять аркушів, це означає, що у нас є п’ять типів тіла. Одне з тіл – це пранічне тіло. Через пранаяму, де ми працюємо, але без очищення цього тіла пранаяма не допоможе в наші дні, багато хто з нас безпосередньо починають з технік пранаями, але ми не знаємо, чи наше тіло чи ні, чи всі канали в тілі, якими проходить пранама , Чисті. чи ні. На цьому семінарі я навчатиму стародавнім технікам очищення пранічного тіла. І щойно тіло стане чистим, може статися розширення прани.