fbpx
Elena Popovych

Олена Попович

Yoga teacher

Elena Popovych

Олена Попович

Фахівець з фізичної реабілітації (2015 р.) і сертифікований тренер YOGA 23 з 2009 р. Практикує йогу з 2007 року. З 2010 року надає сеанси Шиацу масажу і Рейки.

Олена дуже активний і різнобічна людина. З дитинства захоплювалася східними єдиноборствами, зараз практикує Тайцзицюань і викладає Цігун.

У 2011 отримала Диплом Кримського Інституту Фізичної Культури на основі практичної Хатха-Йоги, спеціальність Йога-терапія. З 2012 є майстром японської системи самозцілення Рейки і практикує дзен-тач масаж Щиацу. Для розширення кругозору вивчала різні течії і школи йоги представлені в Україні (УФЙ, КПП, Йога Тіней, Універсальна йога, Біхарської школа йоги, Аштанга йога та інші), учасник Nike конференції 2016 р. Навчалася йога-терапії у Л.І. Музиченко. Практику йога-нідри освоїла завдяки Т. Півень. В 2019 пройшла навчання з Універсальної йоги в А.В. Лаппи. У 2020 почала навчати танцям Шиви.

Досвід в практиці більше 10 років, зараз Олена живе в Києві, працює тренером в йога-студії А.Сідерского, створює персональні програми тренувань. Регулярно бере участь у виїзних заходах і становить програми персональних тренувань і реабілітацій, веде курси схуднення на основі йогівських шаткарм і теорії Аюрведи, проводить сесії йога-Нідри.

Класи Олени Попович на CYF2020:

Асани на баланс, як інструмент розвитку спритності і координації.

Ян-цигун.

 

%