fbpx
Aleksandra_Koblova-min

Олександра Коблова

Yoga Base Flow

Aleksandra_Koblova-min

Олександра Коблова

Олександра Коблова — досвід в йозі: особиста практика 17 років, викладацька — 10 років. Спочатку навчалася за методикою Лаппи, далі Андрія Сідерського, після декількох років пошуків познайомилася з Shadow Yoga в Тарторіна Михайла. Пробувала аштанга йогу, ішвара-йогу, fly-yoga і ще багато різних стилів, поки нарешті знайшла «свою»: Shadow Yoga. У 2018 році особисто познайомилася зі своїм нинішнім Учителем — Андрієм Галицьким (авторизований викладач Shadow Yoga).
За освітою Олександра фізичний реабілітолог і остеопат.

Регулярно пише статті для сторінок в соцмережах, своїх й студійної, для сайту. Завершує роботу над методичним посібником по аюрведичній конституції тіла і особливостях практики для жінок в різні періоди життя. Організовує тури, фестиваль, регулярні заняття на природі. Проводить семінари, майстер-класи та воркшопи про хатха-йогу, відмінності стилів-шкіл-методик йоги, актуальність практики в наш час, травмобезпеку в йозі, важливості правильного дихання.
Розбирається в тонких складових практики йоги, т. зв. йогічна анатомія. Вивчає і застосовує Аюрведу для себе і оточуючих.

%