fbpx
Oleg Torgalo

Олег Торгало

Lecturer

Torgalo2
Олег Торгало

Олег Торгало

Олег Торгало – галерист, продюсер, телеведучий, колекціонер, меценат. Засновник мережі мистецьких галерей «Раритет-Арт» (2002, Київ), її філії Global Rarity Art Ltd. (2006-2009, Лондон, Великобританія) і каналу «Роса ТВ» (2013). Глава Міжнародного благодійного фонду «Вільний птах» (2014).

Олег з 2002 року почав вивчати аюрведу, так як вже раніше, в 1999, познайомився з ведичними духовними традиціями.

Аюрведа допомогла йому позбутися найрізноманітніших проблеми зі здоров’ям, тому-то Торгало і вирішив відкрити мережу магазинів аюрведи і східної медицини «Роса-Фарм». Для нього важливо, щоб у людей була альтернатива в методах відновлення здоров’я і можливість не перетворитися в блукаючого роками по лікарях і клінікам пацієнта, а натуральним способом повернути собі повноцінне здоров’я, радість життя і повноту почуттів.

Випробувавши диво східної медицини на собі, Олег несе свої знання і мудрість в народ. Він досить ясно і точно розповідає про складні речі простою мовою, навмисне уникаючи незрозумілих термінів для кращого сприйняття своїх слухачів.

Олег Торгало здатний розкрити користь різноманітних спецій і трав, пояснити, як поєднувати різні приправи в стравах, які продукти поєднуються між собою і розповісти про основні принципи аюрведичної дієтології.

Класи Олега Торгало на CYF2020:

Йога та аюрведа — дві сестри, що доповнюють один одного.
Психологія трьох дош. Три гуни природи.
Емоції і здоров’я, тонкі причини захворювань і методи їх усунення.
Методи гармонізації психіки в аюрведі, захист від магічних і психологічний впливів. Сила звука.
Цілющі властивості спецій і прянощів.

%