fbpx
Yoga Base Flow Natalya Salitra-min

Наталя Салітра

Yoga teacher

Yoga Base Flow Natalya Salitra-minНаталя Салітра

Наталя Салітра – інструктор Хатха йоги з 2010 року. За освітою соціальний працівник та практичний психолог.

“Таку спеціальність обрала, коли почала вести групи йога-гімнастики для дітей та підлітків. Для кращого розуміння дитячої психології вирішила, що мені не шкода більше 5 років провести знову у студентах. Знання виявились не зайвими і при роботі з дорослими групами.”

З 2012 року вела заняття в напрямку yoga baseline для початківців та dynamic для любителів активних занять. Саме тоді почала цікавитись напрямком Аштанга йоги, акро та інших напрямків. В цей же час почала вивчати Аюрведу та пройшла навчання по індійських масляних масажах та процедурах.

“З того часу Аюрведа та масаж – це моя любов. Через руки можна відчути людину, а грамотно підібрані композиції ефірних олій, в залежності від тілобудови, дають чудовий результат.”

Наталя учасниця різноманітних навчальних семінарів та йога-практикумів, телепрограм з навчальними відео, займається розробкою комплексів для свого проекту Special group – групи для людей яким мало йоги на звичайних заняттях. Організаторка йога-подій для активного відпочинку.

“Попри різноманіття напрямків йоги, надаю перевагу класичним видам практики, але люблю їх поєднувати з цікавими розминочними вправами на координацію, моторику, концентрацію – мало хто в повсякденному житті однаково використовує обидві руки та півкулі мозку, тому намагаюсь робити заняття цікавими та різноманітними. Також продовжую постійно вчитися – анатомія, фізіологія, психологія, біологія, все що відбувається з нашим тілом та навколо нас. Без розуміння роботи тілесних систем правильно вибудовувати власну, а тим більше практику для групи – нереально. Тому вчитися – це моя друга пристрасть і потреба.”

Класи Наталі Салітри на CYF 2020:

На занятті поговоримо про розтяжку, її види, теорії та як змінювались наукові погляди протягом останніх десятиліть. В програмі:

Хануманасана, Ека пада раджа капотасана та її варіації.

Ширшасана для початківців та практикуючих. Налаштування від простішого до складнішого.

Робота з плечовим поясом. Відновлення рухомості плечей та грудного відділу хребта.

%