fbpx

Мунусамі Мадаван

Online Teacher

Madhavan_Munusamy
Мунусамі Мадаван

Мунусамі Мадаван (Munusamy Madhavan)

З малих років Мунусамі з цікавістю спостерігав за своїм батьком і дуже прагнув зробити пози так само, «скопіювати» кожен рух. Тільки, коли хлопчикові виповнилося 13 років, батько взявся навчати його древній практиці. Він надавав допомогу в відбудові асан сина, давав читати потрібну літературу.

У 1988 році, закінчивши аюрведичний коледж в м. Ченнаї і отримавши освіту доктора аюрведи, почав свій трудовий шлях в компанії, де виготовляли аюрведичні ліки (м. Еродій) — Чаванпраш, порошки, всякого роду пасти і настоянки.

З роками Мадавана все ж тягнуло більше до терапевтичного аспекту йоги, і він вирішив продовжити навчання в йога-терапевтичному університеті В’яса, що в результаті дало йому можливість відкрити центр йоги в своєму рідному місті Карурі.

Мунусамі багато вчився і далі — він закінчив викладацькі курси в ашрамі Shivananda Yoga Vidanta (TTC, Advanced TTC). Учитель отримав дуже бажану посвяту у Свамі Чідананди, послідовника Свамі Шівананди.

Зараз Мадаван — експерт в пранаямі і йога-терапії, так як практикує вже більше 35 років, 25 з яких навчає учнів, які часто займають перші місця на Міжнародному фестивалі йоги під керуванням ашрама Свамі Гітананди, в м. Пудучеррі (Пондічеррі).

Йогин постійно бере участь в семінарах і конференціях по всьому світу, намагаючись поділитися своїми знаннями і досвідом, отриманими великими труднощами і завзятістю!
Будучи сертифікованим фахівцем в області аюрведичної медицини, Мадаван допомагає людям з різними захворюваннями, дає цінні поради та рекомендації щодо способу життя і сприйняття себе!

%