fbpx
Mykhaylo_Konstantynov

Михайло Константінов

Yoga teacher

Mykhaylo_Konstantynov

Михайло Константінов

Михайло Константінов практикує йогу з 1979 року, коли вперше познайомився з практикою завдяки Наставнику Калініну Юрію. Захоплюючись бойовими мистецтвами пізнав йогу, прочитав більше трьох десятків книг про езотерику, системи голодування, карате і йогу. Брав участь у семінарах та ретритах, які були підпільними, через заборону практики у СРСР. Зібрав свою бібліотеку тематичних книг, яка зараз є однією з найбільш повних у РФ.

Закінчив Державне медичне училище, Курс по біоенергетичним практиках Джуни Давіташвілі, отримав сертифікат по спеціальності «Бойові мистецтва» при РДУФК.

Вивчав йогу в Культурному Центрі ім. Джавахарлала Неру під керівництвом Джаякумара Свамішрі, займався в Московському Центрі Йоги Айенгара. Приймав участь у семінарах таких відомих практиків як: Андрій Сідерський, Андрій Лаппа, Калі Рей та ін. У 1997 році відкрив для себе аштанга віньяса йогу Шрі К Паттабхі Джойса і обрав для себе цей напрямок.

У 1999 році закінчив курс для викладачів Київської Федерації Йоги (викл. Андрій Лаппа, Андрій Сідерський, реабілітолог Микола Нечіпорука). Після цього розпочав викладацьку діяльність у Центрі Систем Інтегрального Тренінгу «Рітамбхара» в м. Москва. Став одним з засновників та викладачів Московського Аштанга Йога Центру.

Пройшов тренінг в м. Хельсінки у Президента Європейського Союзу Центрів Аштанга Йоги Ліно Міеле. Навчався в Інституті Аштанга Йоги Крішна Паттабхі Джойса (Індія).

Організував Курс для навчання викладачів на базі Московського Аштанга Йога Центру, заснував спеціалізований журнал «Йога» (2003-2008рр.) та видавництво «Рітамбхара букс».

Був учасником Першої Всеукраїнської Конференції по йозі (2003р.) та Першої Німецької Конференції по йозі в Кольні (2005р.)

У 2005 році прийняв посвячення (дікшу) у Гуруджі Шрі Шайлендри Шарми в Індії в Традицію крія йоги лінії Лахірі Махасая. В 2007 році отримав від Гуруджі Шрі К Паттабхі Джойса дозвіл на викладання традиційної аштанга віньяса йоги. У цьому ж році прийняв шиваїзм. Є учасником більше 45-ти семінарів ведучих викладачів світу: А. Лаппи, А. Сідерського, С.Сідорцова, Калі Рея, Шандора Ремате, Фаека Біріа, Леоніда Гарцентштейна, Бал Мукунд Сінгха, Рейнхарда Гаментхаллера та ін.

Організатор йогічних семінарів, конференцій, курсів.

У 2011 році заснував Ashtanga Kriya Yoga Reserch & Training Center в Хуа Хіне, Таїланд, створений для проведення різноманітних подій для поглибленого вивчення традиційних напрямків йоги. Засновник авторської школи інтегрального тренінгу – рітамбхара йога садхану, який увібрав в себе постулати багатьох традиційних напрямків роботи з тілом та свідомістю.

%