fbpx
Юренка

Матей Юренка

Yoga Teacher

Юренка

Матей Юренка

Матей Юренка є провідним словацьким йогом, гандболістом, музикантом і викладачем в Університеті Свідомої Життя.

Матей є засновником Йоги нескінченного Вузла, яка служить для реалізації і пробудження всього людського потенціалу, і методу Руху Балансу, який поєднує в собі елементи йоги, художньої гімнастики, акробатики і бойових мистецтв.

Матей, народився в Братиславі, Словаччина, має західно-слов’янське походження. У віці 20 років він глибоко надихнувся книгою Б.К.С. Айенгара «Світло про йогу». Він почав практикувати йогу, включивши йогічні і тантричні техніки в свою щоденну практику Садхани, а також прийнявши концепцію аштанга йоги з вісьмома кінцівками, як пояснював мудрець Патанджалі.

Більше 3 років Матей жив і подорожував по Індії, проводячи багато часу в Майсорі, навчаючись у Шрі Джаякумар Свамішрі і Шрі Бхарат Шетті. Він натхненний індуїстською міфологією, тантрою і силою бхакті. Він також присвячує свій час вивченню шаманського зцілення, пов’язаного з різними країнами, включаючи ритуальні практики корінних культур Центральної та Південної Америки. Він щороку проводить багато часу в тропічних лісах Перу, беручи участь в практиках, щоб поглибити свої знання про шаманське лікування.

У всьому світі Матей відомий своєю досконалою практикою асан, а також своєю здатністю вдосконалювати більш тонкі практики йоги. З 2001 року він поділився своїм досвідом за допомогою семінарів, ретритів і занять в Камбоджі, Китаї, Індії, Японії, Малайзії, Непалі, Африці, Сінгапурі, Словаччині, Іспанії та Таїланді.

Він вчить всіх рівнів йоги з рівною відданістю і пристрастю, просуваючи духовні і розумові дослідження, щоб розвивати свою особистість. Він присвячений Матері Землі, навколишньому середовищу та екологічним рішенням, соціальній справедливості та миру.

Матей є засновником Шріватса Йоги – унікального методу реалізації всього людського потенціалу через Йогу, як засіб руху.

Метод Руху Балансу

Тіло – це храм духу. Крім того, тіло також є прекрасним інструментом, за допомогою якого ми пізнаємо зовнішній світ. Коли наше тіло сильне, здорове і гнучке, ми відчуваємо себе краще. Щоб відчувати себе добре, ми повинні регулярно піклуватися про своє тіло і приділяти йому достатньо уваги. Тому важливо вибрати тип вправи, який ретельно розроблений, лікує і приносить довгостроковий благотворний вплив на організм.

Вправа – це турбота про себе. Рух є природним лікувальним засобом для нашого тіла і духу. За допомогою комплексного набору вправ можна відкрити нові виміри і працювати над якостями, які розвивають особистість. Ці якості, такі як напр. терпіння, цілеспрямованість, смиренність, відданість, можуть також використовуватися в інших сферах життя. Вправа – це тісний контакт з самим собою – ритуал, в якому може брати участь кожен.

Рух балансу є методом, який працює з усіма рівнями учнів – від початківців до досвідчених. Це поєднання йоги, художньої гімнастики і бойових мистецтв, засноване на досвіді її творця – Матея Юренка, який працює з тілом більше 20 років. Баланс руху, проте, орієнтований не тільки на матеріальне тіло, він пропонує комплексний підхід до людини, в тому числі за допомогою методів дієти і медитації.

%