Марія Скрипова

Yoga Base Izki

Марія Скрипова

У 2010 році Марія прийшла до Міжнародної школи Йоги і почала своє навчання послідовно щабель за щаблем. Хатха йога, духовні практики, семінари, все це настільки подобалося, надихало та змінювало життя, що з 2015 року виникло бажання викладати.
«Щоразу після занять, якщо учні говорили, що у них болить спина чи коліна, я багато думала, як їм можна допомогти. Я знала, як допомогти за допомогою масажу, але за допомогою Йоги це виходило не завжди»
Це стало стимулом вивчити напрямок Йогатерапії. “Тепер я можу допомагати учням прямо на занятті і вибудовувати коректно практику враховуючи їх особливості – грижі, протрузії, високий або низький тиск, місячні, болі в колінах та ін”.

 

⁃ Диплом Йога-терапевт Опорно-рухового апарату (Олена Кей, Росія) та Фізичний терапевт (НУФВСУ)
⁃ Навчалася в Індії Йозі та Аюрведі у топових майстрів
⁃ Спільно з Посольством Індії брала участь в організації та проведенні Міжнародного Дня Йоги у Києві та Житомирі.
⁃ Проводить терапію стояння на цвяхах
⁃ Вивчає санскрит

Класи Марії на СYF2022

Робота з матеріалом та допомога Йогатерапії при болях у спині (на заняття знадобиться ремінець або пояс)

Як часто практику, що починає, не дається виконання асан, які так легко виходять у інструктора. І одна справа, коли ми не можемо зробити силове положення, наприклад, утримати довгостроково планку, а інша – коли ми просто не здатні тримати спину рівно, або не можемо розкрити грудний відділ або відчуваємо біль у колінах при виконанні асани. І від цього страждає не лише зовнішня форма, таким некоректним виконанням ми можемо посилити наявні проблеми у тілі. Головне, що найчастіше всі ці моменти легко розв’язувані і потрібно лише знати, який йога-матеріал (по-іншому пропс), нам потрібно взяти в кожен конкретний момент.
На майстер-класі ми розглянемо види йога матеріалу та кожен учасник зрозуміє, як він може вдосконалити свою щоденну практику та виконувати асани коректніше та безпечніше.
А також виконаємо комплекс асан і ви дізнаєтесь, як йога ремінь або звичайний пояс від халата допоможе полегшити біль у попереку.

Комплекс Йогатерапії при болях у спині. Заборонені асани.

Йога для здорових людей. Це вираз і насправді, воно вірне. Якщо ми абсолютно здорові, ми можемо виконувати асани будь-якої складності та витонченості та відчувати себе чудово. Але навряд чи ми знайдемо абсолютно здорову людину, що говорить про те, що практику Йоги потрібно вміти адаптувати під стан та особливості свого тіла. Йогатерапія у цьому наш друг та помічник.
На майстер-класі ми розглянемо групи асан, протипоказання у кожній із груп та асани замінники. Виконаємо комплекс, що включає різні варіанти виконання асан, допустимих при болях у спині.
Ви дізнаєтеся, які асани вам не рекомендовано виконувати, які асани для вас сприятливіші і як після кожного комплексу відчувати легкість і свободу в тілі, а не біль попереку.