fbpx
Michael J Stewart

Майкл Стюарт

Yoga teacher

Michael J Stewart

Майкл Стюарт

Майкл Дж. Стюарт – учитель, кочівник і засновник Шанта Віра Йоги. Народившись в Карачі від індійської матері і шотландско-ірландського батька, він рано проявив інтерес до широкого розуміння людства. Його перше посвячення в духовні і езотеричні практики прийшло від його бабусі по материнській лінії, цілительки, яка була глибоко пов’язана з індуїстськими корінням (практикувала поширений в штаті Ассам тантричний шактизм). Вихований своїм дисциплінованим батьком-атлетом, він провів юність, вибудовуючи відносини з фізичним тілом за допомогою боксу, змагань з пауерліфтингу та бодібілдингу. З тих пір Майкл жив, навчався і подорожував в більш ніж 30 країнах.

У театральній школі в Чикаго він пізнав йогу, як спосіб заспокоїти розум і досліджувати тонкі аспекти вираження. Як тільки це глибоке, близьке знайомство відбулося, його життя відвернулося від театру і повністю перейшло до йоги, заглиблюючись у всі аспекти духовного. У Нью-Йорку Майкл заглибився в Джівамукті Йогу і Аштанга йогу для регулярних занять і вирішальна зупинка – перебування в Ашрамі Шивананда на Багамах, де натхнення зміцнило його розуміння. Він пішов далі, щоб вивчити точність йоги Айенгара в Індії з Шарат Арора і Раджівом Ченчані.

Його релігійні дослідження під час усіх цих пошуків привели його також до буддизму, християнства та суфізму. Він розробив щоденну практику усвідомленості і мантри і кілька років жив в інтенціональних громадах, де люди зосередилися на побудові здорових відносин – міжособистісних і внутрішніх.

Через десятиліття Майкл познайомився з Дхарма Міттра і через свою презентацію Класичної Йоги прискорив наступний рівень дослідження людського стану, Самости і можливостей, які має Йога. На піку цього питання Майкл дізнався про походження південно-індійської тантри під назвою Раджанака. Ці навчання шиваїзму і сактизму, запропоновані доктором Дугласом Бруксом, чітко відобразились на бажаннях його власної душі. Його подорож цим шляхом триває сьогодні.

Майкл був залучений в акції громадянської непокори і активності. Він зворушений, коли непочуті голосу суспільства знаходять платформу, щоб бути почутим. Він натхненний, коли через об’єднання неможливість стає можливою. Він вражений тим, що навіть з імовірністю втрати люди піддають себе ризику заради створення змін, зростання і поліпшення. Це життя від того, де Шанта Віра Йога вкоренилася і росте.

Майкл Дж. Стюарт глибоко захоплений практикою мантр і співом киртана. Він поєднує любов до африканської музики з санскритськими мантрами. Майкл включає в свою практику асани, мудри, бандхи, пранаями, мантри і лекції про філософію Йога Сутр і Тантри. Він також учитель гри на африканських барабанах, хореограф і театральний режисер. Майкл проживає і викладає в Мексиці, також подорожуючи з семінарами, тренінгами та ретритами по всьому світу для того, щоб допомогти людям створити хороше самопочуття, мистецтво і суспільство.

Шанта Віра Йога

Це повна і всеосяжна практика, розроблена Майклом Дж. Стюартом для того, щоб запросити кожного практикуючого дотримуватися переконань «людини активного буття». Шанта Віра Йога прагне, щоб кожен практикуючий використовував всі якості людського буття з акцентом на джерело і результат двох слів в його назві «спокійна хоробрість мирного воїна»: «Шанта» – безтурботний і «віра» – герой.

Ідеальним середовищем для «активного буття людиною» є експерименти йоги, в яких присутні і відображаються переживання саморефлексії, стійкості, прийняття, сприйнятливості і уразливості.

Шанта Віра Йога використовує три життєво важливі елементи, які роблять її основною практикою в наше століття рясної інформації і вибору.

Тантра Хатха Йога – це динамічна практика поз, яка завжди включає в себе вирівнювання акцентованії Асани, вміло впорядковане з Пранаямою, Бандхою, Мудрою і Мантрою.

Креативне вираження відправляє кожного практикуючого в подорож до невідомого і до радості відкриття, включаючи Написання Своєї Душі, Виразний Рух, Вправи Довіри, Вокальне Вираження і Киртан.

Участь в активному співтоваристві запрошує йогів позитивно впливати на світ, в якому вони живуть. Багато гідних причин вимагають відданості і ресурсів, щоб бути ефективними, і цей елемент SVY (Shanta Vira Yoga) вимагає залучення «змін, які ми хочемо бачити в світі» (Ганді), і віддачі світу, який дає нам.

%