fbpx
Lawrence Jay

Лоренс Джей

Yoga teacher

Lawrence_Jay

Лоренс Джей (Lawrence Jay)

Йога-Тічер з Канади, народжений в сім’ї російських емігрантів, вже більше 10 років викладає йогу по всьому світу: в Канаді, Гонконгу, Австралії, Балі, Росії.

Лоренс закінчив курс з Анусара йоги (заснованій на тантричній філософії з універсальними принципами вирівнювання), Форрест Йоги (відомої як інтенсивна фізична і внутрішньо сфокусована практика, яка підкреслює, як переносити трансформуючий досвід з йога-мату в повсякденне життя), Віньяса Йоги.

Лоренс — основоположник і співвласник Urban Yoga в Санкт-Петербурзі, першої студії Гарячої Йоги в Росії.

Його підхід до навчання поєднує в собі роботу тіла, свідому практику і медитацію. Всім відомо, що Лоренс — учитель, який змішує міську йогу, йога-терапію та здоровий спосіб життя.

Класи Лоренса Джея на CYF 2020:

Стійки на руках

Ви дізнаєтеся чому стійки на руках так важливі, і як вони можуть змінити ваше життя. Ми будемо працювати над формуванням і вирівнюванням пози, що називається стійкою на руках, щоб переконатися, що ви входите в неї безпечно і можете впевнено стояти на руках посередині кімнати. Цей клас допоможе вам перебороти страх, вирости і стати сміливішими.

Urban hot yoga

Половина віньяси, яка змусить вас подивитися по-новому на йогу! З потужною музикою, швидким переходом від дихання до спини, включаючи зворотні прогини, згини і нахили вперед. Ця практика розігріє вас і створить максимальний спокій у вашому тілі.

Урок екстатичного танцю

Можливість, яка розширить ваше життя. Це одне з найдивовижніших вражень, яке ви можете отримати!

Медитативна практика

М’яка та глибока медитативна практика, заснована на Інь Йозі. Ця практика проводиться з музикою, яка створює медитативний настрій для утримування поз настільки глибоко, щоб розширити і розтягнути фасції, переходячи від м’яза до м’яза. Також, це дійсно м’яко-заспокійлива, емоційно-виразна і звільняюча вправа.

%