Костянтин Яременко

Yoga Base Bukovel

Костянтин Яременко

викладач традиційної Хатха-Йоги та Йога-Терапії, поет. Випускник стипендії Chevening 2017-18. Закінчив магістратуру Единбурзького університету (Physical Activity for Health, 2018). Пройшов навчання у British School of Yoga з курсів «Викладач йоги», «Йога-терапія» (2013). Практикує йогу з 2000 року, викладає 17 років. Призер змагань з Йога-спорту у Великій Британії (Лондон, 2018). У 2006-2008 роках. працював у тренерському складі науково-методичної групи футбольної команди вищої ліги «Металург-Запоріжжя» у сфері реабілітації та розвитку опорно-рухового апарату футболіста. Викладав йогу в студіях Лондона та Едінбурга. Проводить виїзні тренінги-семінари у Великій Британії, Індії, Україні та інших країнах. Нині викладає йогу у Києві.

Майстер-класи Костянтина на СYF Bukovel 2022

Відновлення та зміцнення колінних суглобів методами Йога-терапії

Вивчення будови колінних суглобів, основних причин виникнення різних проблем з колінними суглобами та розбір основних помилок при виконанні асан. Практичні способи відновлення суглобів, зміцнення зв’язок та робота з активними точками тіла (акупресура). Ділюсь своїм багаторічним досвідом, отриманим у ході роботи з футболістами, танцюристами (брейкденс, контемп, балет) та викладачами йоги та фітнесу.

Йога-терапія дихальної системи людини

Дихання несе у собі одне з найважливіших ролей у життєдіяльності людини. Анатомічна будова дихальної системи, зв’язок дихання та руху енергії в тілі людини з опірністю організму (імунітетом) та когнітивними функціями. Предметний аналіз основних Шаткарм Йоги, що впливають на верхні дихальні шляхи. Розуміння фізіології, процесів газообміну та роботи з бандхами в основних Пранаямах. Базові принципи саморегуляції та м’які техніки впливу на легеневу тканину.