Іван та Марина Шевцови 

Yoga Base Izky

Іван та Марина Шевцови

Іван та Марина — це справжній йогівський тандем, поєднання сильної чоловічої та ніжної жіночої енергій. Вони доповнюють та наповнюють один одного не лише на заняттях з йоги, але й у житті.

Іван — професійний військовий та психолог, понад 10 років практикує та викладає йогу. З дитинства захоплювався спортом, туризмом та східними видами єдиноборств. Вдома у батьків було багато цікавих книг, серед яких і невеличка книга про йогу та кілька журналів з описом йогічних практик. Саме вони зацікавили Івана і поступово йога стала невід’ємною частиною його життя.
Після закінчення школи, Іван навчався у військовій академії, став офіцером, паралельно продовжував вести здоровий спосіб життя, практикував йогу та захопився психологією. Згодом, психологія стала його третьою вищою освітою та додала нових барв до йогічних знань.
У своїй практиці Іван інтегрує фундаментальні знання йоги і психології та адаптує їх під умови сучасного світу. Акцентує увагу, як на внутрішній роботі з свідомістю, диханням, увагою, так і на гармонійному розвитку фізичного тіла, включаючи в практику і силові, і динамічні, і статичні вправи.

Марина активно займається йогою близько 6 років, з яких 4 роки викладає. Ще змалечку вона привчалась до спортивної дисципліни, адже все своє дитинство проводила разом з мамою у тренажерному залі. Потім в її житті були танці, аеробіка, табата, фітнес, але вона розуміла, що хоче чогось іншого, більше ніж просто фізичне навантаження. Після отримання вищої освіти, Марина почала пошук себе та свого життєвого шляху. Одного ранку, за запрошенням подруги, Марина потрапила на заняття з йоги і це настільки її захопило, що вона твердо вирішила поринути в загадковий світ йоги та стати йога-інструктором.
Справжнє розуміння суті йоги прийшло після закінчення інструкторських курсів. Саме тоді, усі раніше отриманні знання з йоги Марина змогла інтегрувати в свою практику та знайшла баланс фізичного і духовного світу. Окрім інтенсивних тренувань Марина також викладає йогу в гамаках та йогу для дітей.

Обидва інструктори мають сертифікацію RYT200 International Yoga Alliance USA. Вегетаріанці та ведуть здоровий спосіб життя. Неодноразово приймали участь в міжнародному фестивалі «Carpathian Yoga Fest». Зараз Іван з дружиною Мариною проживає у місті Херсон, де вони заснували йога центр «Shanti Yoga School».

На своїх заняттях Іван та Марина гармонійно поєднують знання з йоги, психології та масажу, що дає можливість більш глибоко працювати і з тілом і душею. Такі практики допомагають покращити взаємовідносини у стосунках, розвивають почуття довіри, вміння спілкуватись на рівні почуттів та впевненість у собі. Також Іван разом з дружиною, проводять заняття з парної йоги, як системи психотерапії міжособистісних стосунків та активно розвивають такий молодий напрямок, як ACRO Yoga, подорожуючи по різним містам України з майстер-класами.

Класи Івана і Марини Шевцових на CYF Izky 2022:

Дошки Садху. Теорія та практика стояння на гвіздках

Історія виникнення техніки цвяхівстояння. Корисні властивості від практики та протипоказання. Як правильно вибрати собі дошки. Практика цвяхівстояння як потужний інструмент психотерапії

Йога-нідра «Регресія у минулі життя»

Занурення в минуле життя є глибоким медитативним процесом, що складається з певної послідовності питань, які дозволяють згадати і усвідомити основні події минулого життя, момент смерті, вихід з тіла. На цьому процес не закінчується, адже важливо не просто згадати минуле життя, а ще й усвідомити його вплив на сьогоднішнє, зрозуміти уроки, які витягли з минулого життя та їхні наслідки в цьому житті.

Акройога

Від простого до складного. Прапори та піраміди.

Жіноче коло

Допоможе вам розкрити свою жіночу силу, звільнитися від обмежень, що заважають жіночій реалізації, відкриє важливі знання про жіночу енергію та передасть ключі, як застосовувати ці знання в житті – для благополуччя та гармонійного розвитку. Ми попрацюємо: Метафоричними картами жіночі колоди – дадуть відповіді на найтаємніші запитання. Танець «Каушики»- духовний танець- вправа, який позитивно впливає тіло від верхівки до п’ят, змінює світогляд і розширює свідомість. Танець каошики сприяє розвитку жіночого розуму, робить його сильнішим і гострішим і дозволяє досягти мікрокосму. Медитація «Наповнення стихіями» – це відмінний спосіб краще пізнати своє тіло, себе, щоб отримувати більше задоволення від життя. мантропенія.