fbpx
Shevtsov_Kirova

Іван Шевцов та Марина Кірова

Yoga Base Flow

Shevtsov_Kirova

Іван Шевцов та Марина Кірова

Іван та Марина — це справжній йогівський тандем, поєднання сильної чоловічої та ніжної жіночої енергій. Вони доповнюють та наповнюють один одного не лише на заняттях з йоги, але й у житті.

Іван — професійний військовий та психолог, понад 10 років практикує та викладає йогу. З дитинства захоплювався спортом, туризмом та східними видами єдиноборств. Вдома у батьків було багато цікавих книг, серед яких і невеличка книга про йогу та кілька журналів з описом йогічних практик. Саме вони зацікавили Івана і поступово йога стала невід’ємною частиною його життя.
Після закінчення школи, Іван навчався у військовій академії, став офіцером, паралельно продовжував вести здоровий спосіб життя, практикував йогу та захопився психологією. Згодом, психологія стала його третьою вищою освітою та додала нових барв до йогічних знань.
У своїй практиці Іван інтегрує фундаментальні знання йоги і психології та адаптує їх під умови сучасного світу. Акцентує увагу, як на внутрішній роботі з свідомістю, диханням, увагою, так і на гармонійному розвитку фізичного тіла, включаючи в практику і силові, і динамічні, і статичні вправи.

Марина активно займається йогою близько 6 років, з яких 4 роки викладає. Ще змалечку вона привчалась до спортивної дисципліни, адже все своє дитинство проводила разом з мамою у тренажерному залі. Потім в її житті були танці, аеробіка, табата, фітнес, але вона розуміла, що хоче чогось іншого, більше ніж просто фізичне навантаження. Після отримання вищої освіти, Марина почала пошук себе та свого життєвого шляху. Одного ранку, за запрошенням подруги, Марина потрапила на заняття з йоги і це настільки її захопило, що вона твердо вирішила поринути в загадковий світ йоги та стати йога-інструктором.
Справжнє розуміння суті йоги прийшло після закінчення інструкторських курсів. Саме тоді, усі раніше отриманні знання з йоги Марина змогла інтегрувати в свою практику та знайшла баланс фізичного і духовного світу. Окрім інтенсивних тренувань з ADHO YOGA Марина також викладає йогу в гамаках та йогу для дітей.

Обидва інструктори мають сертифікацію RYT200 International Yoga Alliance USA, входять до асоціації йогів України «Ukr YOGI Association», вегетаріанці та ведуть здоровий спосіб життя. Неодноразово приймали участь в проекті Ukr YOGI Conference, міжнародному фестивалі «Carpathian Yoga Fest» та «ADHOyogaFEST». Зараз Іван з дружиною Мариною проживає у місті Херсон, де вони заснували йога центр «Shanti Yoga School».

На своїх заняттях Іван та Марина гармонійно поєднують знання з йоги, психології та масажу, що дає можливість більш глибоко працювати і з тілом і душею. Такі практики допомагають покращити взаємовідносини у стосунках, розвивають почуття довіри, вміння спілкуватись на рівні почуттів та впевненість у собі. Також Іван разом з дружиною, проводять заняття з парної йоги, як системи психотерапії міжособистісних стосунків та активно розвивають такий молодий напрямок, як ACRO Yoga, подорожуючи по різним містам України з майстер-класами.

Класи Івана Шевцова і Марини Кірової на CYF 2020:

Шаткарми — очисні техніки в йозі.

Одним з найважливіших етапів в регулярній практиці хатха-йоги є спеціальні методи по очищенню тіла ( «Шат» — шість, «Карми» — дії).

Одне з правил в йозі — дотримання принципів чистоти, як тіла, так і розуму. Грамотне виконання очисних практик зберігає здоров’я і працездатність. Шаткарми забезпечують внутрішню гігієну тіла, підвищують імунітет, покращують обмін речовин і роботи всіх органів та систем нашого тіла.

На майстер-класі по шаткармах ми розглянемо:

  • Класифікацію шаткарм (технік очищення тіла).
  • Показання та протипоказання для їх виконання.
  • Техніку виконання шаткарм і практики ранкової гігієни.

Акро-йога

Майстер-клас по Акро-йогзі призначений для всіх, хто прагне зробити своє тіло більш гнучким, сильним і здоровим, а також хоче випробувати незвичайні відчуття польоту і поглянути на світ, перевернутий догори ногами. Майстер-клас включає в себе виконання парних асан, (різні види стійок вниз головою), а також знайомство з практикою «терапевтичних польотів».

Ви освоїте базову техніку виконання основних терапевтичних підтримок і спробуєте себе в різних іпостасях, виконуючи роль і опори, і флаєра. Розкрийте свій хребет, позбудьтеся від фізичних затискачів, дозвольте енергії вільно текти по вашому тілу і отримуйте від цього радість!

Основою Акро-йоги є парні елементи, але вам не обов’язково приходити на заняття зі своєю парою. Ми підберемо вам партнера з числа учасників, причому, за час семінару у вас може бути кілька партнерів при виконанні різних елементів.

%