fbpx
image_2021-08-13_14-02-14

Імрам Крійя

Online Teacher

imram_cyf

Імрам (Свамі Крійянатх Гаутам-ріші Муні Авадхут Імрам Гіріджі)

Імрам — Майстер Крійя, передає знання Крійя йоги за своєю унікальною методикою, йог-сіддх, композитор, музикант.

Більше 20 років Імрам відвідує різні сакральні місця планети. Він багато часу провів в Індії, виконуючи садхану — духовну йогічну практику. Майстер Імрам безпосередньо спілкувався з гімалайськими мудрецями, просвітленими майстрами Шрі Сатья Саї Бабою, Бабаджі Нагараджем (учителем Лахірі Махасайя), від якого отримав посвячення в Крійя йогу.
Завдяки отриманим сакральним знанням, Імрам кілька разів досяг Вищих духовних станів свідомості: вселенського усвідомлення, Савікальпа Самадхі (коли зберігається певний зв’язок з матерією) і Нірвікальпа Самадхі (поза часом, вищий стан).

Крійя йога

Десятки мільйонів людей в усьому світі сьогодні займаються різними напрямками йоги, сприймаючи її, в основному, як гімнастику для тіла.
Однак Йога, яку практикували протягом п’яти тисячоліть в Індії, має незрівнянно більший потенціал і глибокий сакральний сенс.
Крійя є фізичним, духовним і науковим методом, за допомогою якого прискорюється розвиток тіла, розуму і Душі, і досягається самореалізація людини.

Про метод Крійя Імрама

Більшість традиційних шкіл йоги акцентуються на різних спеціальних практиках, таких як асани, пранаями, медитації. Усвідомлюючи особливості нашого часу і необхідність соціалізації передачі знань, Імрам виявив унікальний метод подачі техніки Крійя, доступний для всіх вікових груп і такий, що не вимагає спеціальної фізичної або психологічної підготовки

Музика

Як було зазначено вище, музикою Імрам почав займатися ще в ранньому дитинстві. Свою першу композицію для фортепіано він написав у 7 років. Музика Імрама унікальна завдяки особливій сакральній техніці створення, виконання музики і правильної (морально перетворюючої) подачі звуку і гармонійного ряду.

%